Aslında varya tam bota salınacak adam Xanthos çevremden çok iyi kasıyor diye yorumlar almıştım ama fiyatıda ona göreymiş ^^

DeSp3raDo demiş ki:
ben 2 ay çar kastıracağım 102 lvl nuker kaç liraya kasarsınız + güvenilirlik konusunda referansınız war mı ?
karakteriniz hangi serverda? premium, toplayıcı pet vb var mı? ayrıca kasacak kadar yeterli goldu ve itemleri mevcut mu bilgi verirseniz sevinirim.

Servis hizmetinden memnun kalmazsanız paranız iade edilir

extraloob herzaman güvenmişimdir,sakın olaki güven konusunda süphe duymayınız.

msj yazdığım gün Swatcha da yazmıştım o sizden önce yazdı dmk ona kısmetmiş sadece bi şey öğrenmek istiyorum buraka kastırsaydım kaç para alıcaktınız?
çar 100 ff sayılır ss nuker 102 lvl üstü +4 ,+5 16.2 k hp 40 k gibi bişide mp war elbise pro
belki bu sefer olmadı ama bi daha kine olabilir

DeSp3raDo demiş ki:
msj yazdığım gün Swatcha da yazmıştım o sizden önce yazdı dmk ona kısmetmiş sadece bi şey öğrenmek istiyorum buraka kastırsaydım kaç para alıcaktınız?
çar 100 ff sayılır ss nuker 102 lvl üstü +4 ,+5 16.2 k hp 40 k gibi bişide mp war elbise pro
belki bu sefer olmadı ama bi daha kine olabilir
Ne sorduğunuzu anlamadım ama sanırım itemleriniz iyi, 102 level charın da toplayıcı peti mutlaka vardır. Goldunuz da varsa herhangi bir sorun yaşamadan kasabilirdim. Demek ki kısmet değilmiş,sağlık olsun :)

2 aylık bot servis hizmeti 120 tl olup karakterinize ara sıra girerek, gerekli ayarlamaları yapmanız, storage,inventory vb. düzenlemeniz istenirdi.

İyi forumlar

Yukarı Alt