heliosta ve gaiada 1m sp yi ne kadara kasarsınız fiyat alabilirmiyim.bol kazançlar

ow Adem Abi ;
Yaptıklarını ve yapacaklarını bildiğim için içim bi hoş oldu ; bu hizmeti değerlendirip tekrar başlasam mı acaba Silkroad'a?
Ps:Kolay gelsin abi

Josephine demiş ki:
ow Adem Abi ;
Yaptıklarını ve yapacaklarını bildiğim için içim bi hoş oldu ; bu hizmeti değerlendirip tekrar başlasam mı acaba Silkroad'a?
Ps:Kolay gelsin abi
elimden gelenin en iyisini yapar,yardımcı olurum her şekilde :muck:

asıl amacım tek serverda 1000k sp yi kaça kastıgını ögrenmek öncekin helios ve gaia yazıyodu orda 2tane anlamış olabilirsin çünkü fiyat fazla geldi

_cash demiş ki:
asıl amacım tek serverda 1000k sp yi kaça kastıgını ögrenmek öncekin helios ve gaia yazıyodu orda 2tane anlamış olabilirsin çünkü fiyat fazla geldi
fazla gelebilir,doğaldır.kıytırık iş yapmam. ucuz etin yahnisi yavan olur diye bi tabir bilir misin?
ya da "Ben ucuz mal alacak kadar zengin değilim" lafının ne anlam taşıdığını çözebilirsen fiyatların gayet uygun olduğunu anlamış olursun.

Gaia,Helios serverları için 1milyon SP nin fiyatı şimdilik 250 liradır.
İyi forumlar

eyvallah kolay gelsin sana sen tok satıcının tok alıcısı olur lafını kesin bilirsin böyle özlü sözlere hasta oldugunu göre iyi oyunlar bol eglenceler...

O.o Xanthos forumun en güvenilirlerindendir, cok rahatlıkla güvenip pLvL yaptırabilirsiniz.
Benimde aklımda pLvL var aslında. 1-64 bi char yaptırmak istiyorum, ama azcık anormalliklerim olucak =) ÖM den konusabilirmiyiz rica etsem ? =)

armonica31 demiş ki:
O.o Xanthos forumun en güvenilirlerindendir, cok rahatlıkla güvenip pLvL yaptırabilirsiniz.
Benimde aklımda pLvL var aslında. 1-64 bi char yaptırmak istiyorum, ama azcık anormalliklerim olucak =) ÖM den konusabilirmiyiz rica etsem ? =)
Tabi görüşelim hemen.

Gameworld

Bilgiliyim
Adem abi çok güvenilirdir şimdi bu topicleri görünce gaiada bir yan çar almak istedi canım biraz para toplayayım alırım kesin bir tane

ben anlayamadım sana 1 lvl çar weriyorum. sen o çarı (mesela 1-60 arası )60 lvl FF yapıp geri weriryorsun dogrumuyum ?

sLusH demiş ki:
ben anlayamadım sana 1 lvl çar weriyorum. sen o çarı (mesela 1-60 arası )60 lvl FF yapıp geri weriryorsun dogrumuyum ?
Hayır.

Karakteri ben açıyorum,sizin verdiğiniz karakter bilgileri doğrultusunda(bayan olsun, falanca suratlı olsun, full int olsun vs...) kasıyorum, siz sadece ödemesini yapıyorsunuz arkanıza yaslanıp karakterin bitmesini ve teslim edilmesini bekliyorsunuz. Hiçbir şey için endişe etmiyorsunuz. Size verilen süre içerisinde teslim ediyorum.

100FF ya da 110FF edibilcek spli car edilmesini istesem kaça edersin

Yukarı Alt