Lv.83 olur bugun oyuna girebilirsem set resimleri burda..

- Resim Silinmiş.

TL tekliflerine acigim. lutfen baska seyler teklif etmeyiniz..

oyundan online oldugumu yakalarsaniz --> GirLofTheGod <--

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Arkadasim Ben Adami Savunmuyorum Ama Birisini Suclarken Dikkat Edin Diyorum Adam Sana Cikarsa Gosterse İtemleri ne Diyebiliceksin ? Hic.. Eger Aliciysan Zaten Once İtemleri Gorursun Sonra Yaparsin Alis-Verisini Ha Adam Kanıtlayamazsa Sana o Zmn Kandiriyomus Dersin "Sucu Kanıtlanana Kadar Kimse Suclu Degildir :wink1: "

Kucuk Bi Ayrinti 'Verdigin Sitedeki Hali 65 Lw Resimdeki İtemlerede Bakılırsa 77 Lv'

Yargısız İnfaz Yapmayin O Halinin Ne Zaman Oldugunu Nerden Bilicez ?
yargısız infaz? arkadaşım zaten stall'a koyulan itemler farklı bir adamın stallında? arkadaşımız o stalldan fotoğraflar çekmiş,ve koymuş.Stalla girenlere bakarsan GirLofTheGod charının ismini göreceksin! hangi stallda gördün,stallı açanın isminin altlarda olduğunu? SnowCat gibi bir isimi var stallı açanın. :detective:
Arkadasim Ben Adami Savunmuyorum Ama Birisini Suclarken Dikkat Edin Diyorum Adam Sana Cikarsa Gosterse İtemleri ne Diyebiliceksin ? Hic.. Eger Aliciysan Zaten Once İtemleri Gorursun Sonra Yaparsin Alis-Verisini Ha Adam Kanıtlayamazsa Sana o Zmn Kandiriyomus Dersin "Sucu Kanıtlanana Kadar Kimse Suclu Degildir :wink1: "
körLük mü var arkadaşım sende resimde adamın benim dediği nick stall ın sonunda yazıyor stall ı açan o değil demektir, burda stall ı bu arkadaş açsa stall ın başında GirLofTheGod yazardı - Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

WeAre

Buralıyım
beyler arkadaş bu itemleri $ karşılığında satın aldı kendisi size açıklamasını yapacaktır bu arada TheBitch4You bu arkadaşa 90 lwl full sun charım olsa gözüm kapalı veririm kendisi belli bir yaşa gelmiş hayatta belli deneyimleri yaşamış bir insan daha önce kaç kere alışveriş yaptın ki böyle konuşuyorsun

SirGLooMy demiş ki:
beyler arkadaş bu itemleri $ karşılığında satın aldı kendisi size açıklamasını yapacaktır bu arada TheBitch4You bu arkadaşa 90 lwl full sun charım olsa gözüm kapalı veririm kendisi belli bir yaşa gelmiş hayatta belli deneyimleri yaşamış bir insan daha önce kaç kere alışveriş yaptın ki böyle konuşuyorsun
açıklasana o zaman resimdeki görüntüleri. stalldan çektiği çok bariz açık ve net
stall ı TheBitch4You açsaydı stall ın yanındaki isim sıralamasında niye son sırada açıklasana bana bunları çok iyi biliyorsun konuşmayı bunları açıkla bana :?:
stall ı TheBitch4You açsaydı stall ın isim sıralamasında son sırada değil ilk sırada olurdu
bunları açıkla bana bekliyorum hadi ne diyeceksin bakalım
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

zenginin mali zugurdun cenesini yorarmis.. :thumbsup: o itemler gokten zembille inmedi evet o seti snowcat diye bir arkadastan $ karsiliginda aldim. kimseyi inandirmaya ugrasmiyorum. ve salih30 adli arkadasim lutfen kontrol et .. --> http://www.nolur.com dogrumu :sfff:

Yukarı Alt