%225 atack rate +7 var spear çin yani serverda çok sana denk gelmemiş isteyen olursa benim le iletişime geçebilir

sa öncelikle hayırlı satişlar . spearın en iyi welli spear degil kardeşim .15 legent +7 atack ratesi %225 spear bana ait :) 920 atack ratesi var

ama yusuf kardeşim sende abartmıssın server rare +7 bu atak ratelerde spear varsa at görelim sanmıyorum rare iteme bu welli atsınlar

bilader spear çok serverda dolu sen ona 100b yazmışsın zamanında başkalarının +7 spearına o kadar etmez diyordun seninki nasıl ediyor al bu spear 2700 TL

Yok bilader benim değil sen iddalasmissin ya sw en iyisi felen görmedim diye sen bir şey görmemişsin elindekini spear sanmissin ondan dedim ben sana çok var spear diye sen bence oyunda Almanlarla değilde bizim Türklerle takıl da biraz daha bir şeyler görür bilgilenirsin

Ayrıca ben benim demedimki kendi kendine neden gelin güvey oluyorsun alacak olan varsa benimle iletişime geçsin dedim bir dostumuz satıyor bana söyledi bende kimse +1 speara 100 b verip kaziklanmasin diye yazdım serverda tek filen onunda hikaye olduğunu belirtmek için

Yukarı Alt