joysro

game12
Durum
En iyi cevaba gitmek için tıklayın >> En iyi mesaja git…
jado
Dostlar Charımı Bilen biliyor zaten
CHAR CLEAN SEKILDE 1500$ dır veya 10.000 TL
2020 Deki silk geçmişi 20k dır.
2 adet SS devıl vardır.
Suan Gold VIP
Yan charlar Zerk doludur.
Res scrool da yeterınce mevcuttur.
Pre Devıl res ve Jagur içinde kalcaktır.

NOT: FULL ALMAK ISTEYENLER SETI GORDU ZATEN FULL OLARAK CHAR 5000$ dır ıcınde ınca setı fılan vardır. Char full+full dür.
Gereklı detayları veya merak ettıgınız bırsey varsa WhatsApp tan sorabılırsınız.

WHATSAPP NO: +20 100 638 50 20
CHAR.png

Charda para edecek teş şey ss devil 5 5 gdf mi yok yanlış mı görüyorum honor da yok her yönden fiyasko. Belki boş 3.000 veren çıkar

Ya yürü git şurdan konu açmak için konu açmış 34.000 liraya çar mı olur
Yav serverde 3 adet Chına charda sadece SS devıl var. Oyuncular 80-100k silk para koyuyor ve etkınlıkte SS devıl cıkaramıyor. 100k Sılkın guncel fıyatı 70 bın türk lirasi.
Onuda Geçtim serverde +7 setlı 1 tane chına charı yok afedersın ama g0t ıster yapmak.
Para kıyıp char dızmısız burda. Boş beleş konuşmuyoruz. Senın 3500 TLen 7 k sılk alır. Yenı Kurulmus hesapların yorumlarına Cevap dahi vermek ıstemıyorum aslında. Git butcene gore char al.
100-200 tl fılan.

Charda para edecek teş şey ss devil 5 5 gdf mi yok yanlış mı görüyorum honor da yok her yönden fiyasko. Belki boş 3.000 veren çıkar
Merak edıyorsan evet chara suan 1200$ Teklıf var.(CLEAN OLARAK) Ama ben fıyat konusunda indirim yapmıyacagım.
Charda birsey yok dıyorsunda. Bu gorduklerın serverde hıcbır chına karakterde yok ve yapması baya g0t ıster.

15 DG+15 spear
15 DG+7 SHIELD
15 DG+7 PRO SET
15 DG +7 Acc x2
15 DG +2+1 Acc x2
2 Adet SS devıl
20k silk geçmişi
Gold VIP
STR 19 INT 19 HP MP RECOVERY 12 JAGUAR
PAGE 7 STORAGE
Premıum Devıl Res Exp ticketleri ve INCA JOB SETI olan bır char 3000 TL mı :)

Şu oyunda bılgınız yoksa bı yol alın. Veya 3000 TL bunları yapabılceksen yap oyna.

ITEMLER DETAYLI SEKILDE PAYLASILMIS. OTUR ADAM GIBI HESABINI YAP ONDAN SONRA YORUM AT. BEBE

1. Ben charın boş fiyatını yazdım.
2. Ss devil isterse 2 değil 10 tane olsun üst üste takacak halin yok zaten 1 tane takacaksın.
3. Setine lafım yok istediğin fiyata da eyv emek verip yapmışsın istediğin para da normal.
4 . Flag str int eksik sanırım 5 5 değil zannediyorsam honor da yok. Sadece Ss devil var boş olarak vereceğin charda boş istediğin para sacma.
5. Bebe dediğin adam O oynadığın sw de hera The legend guildinin honor kingi I__QueeN__I i. Sen bilmezsin guildindekilere sor bizi birader:) ne char ne eder iyi biliriz. 1200 veren varsa da sat boş kaçırma onu

1. Ben charın boş fiyatını yazdım.
2. Ss devil isterse 2 değil 10 tane olsun üst üste takacak halin yok zaten 1 tane takacaksın.
3. Setine lafım yok istediğin fiyata da eyv emek verip yapmışsın istediğin para da normal.
4 . Flag str int eksik sanırım 5 5 değil zannediyorsam honor da yok. Sadece Ss devil var boş olarak vereceğin charda boş istediğin para sacma.
5. Bebe dediğin adam O oynadığın sw de hera The legend guildinin honor kingi I__QueeN__I i. Sen bilmezsin guildindekilere sor bizi birader:) ne char ne eder iyi biliriz. 1200 veren varsa da sat boş kaçırma onu
Sizin gibiler satarken en üst fiyatttan satar. Alırken En düşük fiyatı verır. Gelip amaçsız birşekilde benım ılanımın altında boş yorum yaparsan agzının payını alırsın.
Git 3000 TL silk al sen SS cıkar sonra konuşalım. Ayrıca ben içindekileri belirtmişim. Ne varsa söylemişim içinde. 2 SS devıl olması charda bir deyişiklilik yapmıyor.
Bebe dememe takılmışsın. Amaçsız ve mantıksız yorumuna verılecek en net cevap bu alınma yani. Eskıler veya guıldın tanır dıyorsun fılan onada geleyim.
Eyer azcık mantıgın varsa ve tıcaretten anlıyorsan arz ve talebın cok oldugu ve bu talep edılen malzemelerın cok az oldugu bır piyasada FIYAT ların yuksek olması normaldır.
Ozellıkle sılkroad pıyasası boyle. Herşey bir kenara bırak. Almıycaksan nedıye gelıp burda fıyatı bu kadar etmez dıyorsun. Sonrada yorumunu duzeltıp verdıyın fıyat normaldir diyorsun.
Nasıl bir çelişki içindesin sen anlıyamadım. Yorumlarınıza dıkkat edın lutfen. Ilan beyenmedıysen bak geç veya hıc bakma bile. Sataşma olmasın.

Bunlar için bir söz var abi, Yiyemeyeciğin yarrağın altına yatma. Bütçenize uymayan çara bakmayın, bakarsanız da bu kadar etmez demeyin

Durum
En iyi cevaba gitmek için tıklayın >> En iyi mesaja git…
Yukarı Alt