Sbot sürenin olduğuna eminsin değil mi?
Çünkü süren bitincede aynı hatayı veriyor olması lazım*

Son sorum, siteye giriş yapabiliyormusun?
Ayrıca dediğim gibi sbot süren bitmiş olabilir mi acaba????

bnde de aynı hatayı veriyor ama süresi fln geçmedi ıd ve pw de yalnış deil bi yardım ederseniz sevinirim :confused1:

Darwell

Tanınıyorum
Çok değişikdi ID pwnin yanlış olduğu ortaya çıktı fakat sbot yanlış id pw ile bazen girdi bazen girmedi bu aralar sbot bi değişik :D

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
sbot forum id pw ayrıdır
bot id pw ayrıdır

botla girerken id seçtiniz onu yazacaksınız sbot foruma profile girin orada bot id göreceksiniz onu sbota gireceksiniz.

extraloob demiş ki:
sbot forum id pw ayrıdır
bot id pw ayrıdır

botla girerken id seçtiniz onu yazacaksınız sbot foruma profile girin orada bot id göreceksiniz onu sbota gireceksiniz.
okan abi sbot ıd pw im var pw yi bnden başka bilen yok. bi gün sbot a giriyim dedim Wrong Logg in Credentials bu çıkıyo. botcave sitesine ıd pw giriyorum girilmiyo ama pw yanlış hatasıda vermiyo.
başka bi sbot ile botcave ıd pw yazıyorum logg in oluyorum. bu sefer online olmama rağmen yine botta aynı yazı çıkıyo Wrong Logg in Credentials... okan abi snn çevren geniştir. :) yetkilere bi mail atsan şu işi bi halletsen? herkes yardım bekliyo bnm gibi eğer çözebilirsen bu işin adını tarihe altın harflerle yazdırırsın :D ''sbot sorununu çözdü'' diye

WaTCHMaN demiş ki:
ıd pw ni doğru girdiğine emin ol botun son versiyonunu indir ve botunun süresinin bitmediğinden emin ol sorunun kalmayacaktır
botun son versiyon u indirdim. botun süresi bitti. ama siteye giremiyorum.ve bn bugün birisinden gold karşılıgı sbot aldım adam botcave ıd pw sini verdi değiştirdim herşeyini botu uzattırıcaktım.bot uzatılmıyomuş hesabın açılması lazımmış.hesabı nasıl açtırabilirim yardım edebilicek varmı??

alakası yok bot pw si ile. aynı sorun bendede vardı ve sbotun sitesi de açılmıyordu büyük olasılıkla sorun sendede geçmiştir. çünkü 10 dk geçtikden sonra düzeldi sorunum ve siteside açılıyor.

id ve pw dogru yazıyorum %100 emınım buna ama bu hatayı yıne alıyorum modeme res attım yıne olmadı ve sıteye logınde olamıyorum 2 tane botumda boyle gıttı bu nedır nasıl ne zman duzelecek
bı bılgısı olan varsa lutfen soylesın lutfennn......

aynı hata bendede var daha dün düzgün çalışıyordu bugün sbotu açayım dediğimde bu hatayı verdi ve botun bitmesine daha 6 gün var lütfen yardım

Yukarı Alt