NiGHTMaRe

Aileden
Blizzcon konferansı bu sene de favori Blizzard oyunlarımız hakkındaki güncel bilgiler ile çok heyecanlı geçiyor.

Starcraft 2: Heart of the Swarm ve Diablo 3'ün yeni video fragmanları yayınlandı.

World of Warcraft'da dördüncü genişletme eki ile bu yeni haberlerin gölgesinde kalmaktan kurtuluyor.

Mists of Pandaria adındaki bu yeni içerik genişletme ekinde oyuncular tamamen yeni kıta Pandaria'nın tarihi ve gizemli topraklarına seyahat edecekler. Ve tabi ki Burning Crusade'den beri her WoW genişletmesinde olduğu gibi, bu küçük şirin Panda insanlarını da oynayabileceksiniz.

WoW: Mists of Pandaria ile gelen önemli değişiklikler:

Yeni Irk: Pandaren
Yeni Sınıf: Monk
Yeni Talent Sistemi (Sürüm 2.0)
Pet Savaş Sistemi
Zindanlar için Challenge Modu

6 senelik bağımlılıktan tam kurtuldum derken Blizzard geri çekebilecek bir hamle daha yapıyor.
- Resim Silinmiş.
Star Wars: The Old Republic'in çıkışıyla WoW oyuncularında bir düşüş yaşanabileceği düşünülüyor.

Star Wars: ToR yeni bir oyun, yeni bir hikaye, ışın kılıçları ve yıldız gemileri getiriyor.

WoW: Mists of Pandaria ise Pandalar, Çin tarzı binalar, Pet savaşları ve daha fazla WoW?

Yeni genişletme eki ile ilgili detaylı bilgi için resmi web sitesine göz atabilirsiniz (ingilizce): http://us.battle.net/wow/en/game/mists-of-pandaria/

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

NiGHTMaRe

Aileden
ya bu oyuna başlamayı istiyorum ama aylık ücreti beni geri adım attırıyor :(

Limanerg demiş ki:
Niye ki ? Aylık 15 lira vereceksin, başka hiç bir ücret ödemeyeceksin. WoW çevredeki en ucuz online oyundur aslında.

NiGHTMaRe

Aileden
Leetnock demiş ki:
Limanerg demiş ki:
Niye ki ? Aylık 15 lira vereceksin, başka hiç bir ücret ödemeyeceksin. WoW çevredeki en ucuz online oyundur aslında.
30 lira değil miydi? o.O

Limanerg demiş ki:
Çok değil ama yinede insana zor geliyor :roll: Bende başlamak istiyorum ama bir türlü kısmet olmadı :lol:

Yukarı Alt