Kayıt
10 Nisan 2007
Mesajlar
7.172
Beğeniler
0
Şehir
Paralel evren


World of Warcraft hayranlarına kötü haber...

WoW hayranlarına kötü haber: Belki hepiniz bunu bekliyorsunuz; ama...

Blizzard World of Warcraft'ın konsollara çıkıp çıkmayacağı sorusuna sonunda noktayı koymuş gibi gözüküyor. Firma adına açıklama yapan J. Allen Brack, oyunun konsollara çıkma ihtimalinin çok düşük olduğunu açıkladı.

Brack'a göre oyunun konsollara çıkmamasının nedeni değil nedenleri var. Birincisi MMORPG geliştirmenin zorlu bir süreç olması. Konsolların yaşam döngüleri de göz önünde bulundurulursa bunu çok iyi zamanlamak ve konsolun çıkışıyla yakın bir zamana denk getirmek gerekiyor.

İkinci neden ise teknik problemler. PS3ler harddiske sahipken Xbox 360'ların hepsinde harddisk bulunmuyor. Bunun haricinde WoW'un klavye üzerinde oynanan bir oyun olması da büyük problem teşkil ediyor. Oyun içerisindeki kısayol tuşlarını, kamera açılarını ve büyü tuşlarını gamepa aktarmak gerçekten çok zor bir işlem.

Bunlara rağmen Allen Brack gelecekte WoW olmasa da başka bir online oyunun konsollara çıkma ihtimalini çok yüksek gördüğünü söylüyor. 
Kayıt
13 Mayıs 2007
Mesajlar
8.792
Beğeniler
2
Konsolda wowmu oynanır o kombinasyonlar felan wowun damarı oyuncuyu oyuncu yapan şeyler.açık ve net olmaz kesinlikle doğru karar
 
Yukarı Alt