Arkadaşlar benim elimde +7 sun staff var adamdada +7 sun dagger 100lvliz ikimizde şimdi demona 2miz aynanda dalsak o mu alır ben mi ama şöyle bişey var onun elindeki crit çok yüksek %100 basmış hem seri vurup hem crit atacak full char silmesine yapıyoruz sin: o yüzden biri söyleyebilir mi ben full lifelı giricem oda full desperate açık olacak bende fire bolt-frozen spear giricm full kim alır sizce ? bu arada demonda ölmicez 2mizde clericler heal basıcak full NOT: Diğer şeylere girmeyin lütfen örn.demonu adamlar kapar size kalamz fln gibi siz sadece yazdığıma cevap verin lütfen.

yatmadan ve kaçmadan sürekli atak yapman lazım. meteor earthquake charged squall yap. frozen pek işe yaramaz yani damage düşük. işin zor cidden yatmaman çok zor

Tubifex demiş ki:
yatmadan ve kaçmadan sürekli atak yapman lazım. meteor earthquake charged squall yap. frozen pek işe yaramaz yani damage düşük. işin zor cidden yatmaman çok zor

Yatmayı kafaya takma sen warrior flnda ayarlarım senin vuruş stilinle alırmıyım peki ? fire bolt ve frozen spear hızlı 2 skill olduğu için onları atıyorum

wiz de 5 skil var 3 ü gec doluyo 2si hemen . suan hatırlamıyorum ama o koordineyı saglarsan alırsın . dagger hızlıdır tabı crit falan . ama zorlaman lazım koordineyı bozmaman lazım

Takımı
Besiktas
dagger prick vurduğunda crit ignore gelirse imkanı yok alamazsın tabi seninde vurma şansın olabilir herkesin dediği gibi skilleri iyi ayarla ınt eksiğin varsa tamamla

İyi şanslar

Meteor---80 skilleri--frozen spear--meteor böyle tekrarlarsın mana sıkıntın yoksa alırsın.ignore dress giy bulabilirsen.

h&a

rank8
wiz cok rahat alir dagger seri olabilir ama vuruslari beklemesi lazim arada 2 sny oynuyor denenmistir...yatmadiginiz surede wiz rahat aliyor mp durumlariniz geciktirmez ise attackalrinizi

Takımı
Besiktas
h&a demiş ki:
wiz cok rahat alir dagger seri olabilir ama vuruslari beklemesi lazim arada 2 sny oynuyor denenmistir...yatmadiginiz surede wiz rahat aliyor mp durumlariniz geciktirmez ise attackalrinizi
Demekki yanlış denemişsin dagger skilleri sırasına göre vurmayı bilirsen bekleme olmuyor

oyunculuğuna güveniyorsan warıor buffsuz healsiz yapın dagger dayanamaz desp. ile sende vur kaç yaparsın :D

Demonu lureye getirince kapışıcaz ama şunu iyi biliyorum elinde sun olmayan normal +7li wizzden alıyor uniqleri bendeki sun oda sun bakıcaz bakalım 3x ignor 1x%5damage inc. dress var 2mizdede arkadaşlar dagger alır diyorlar başka bişey demiyorlar :S

Zippy demiş ki:
Meteor---80 skilleri--frozen spear--meteor böyle tekrarlarsın mana sıkıntın yoksa alırsın.ignore dress giy bulabilirsen.

Dediğini deniyeceğim başka vuruş skillerini denememi söyleyenlerde var hangisi seri ve iyise ona göre seçicem :think:

Vallaha ben geçen sene Grindroad ın 2. serverı yeni açıldığında dagger char ile DS ye gitmiştim etrafta sun lu wizardlar varken ve pt dekiler attack yapma buff bas demesine rağmen DS yi ben almıştım NPC dagger ile.

Takımı
Galatasaray
Crt. %100 ise dagger kesinlikle alır başka birşey söylemeye gerek yok.Gerçi %70+ crt. olmasıda yeterlidir dagger wizarddan daha fazla damage atan bir karakterdir.Wizard fazla skilli ile seri olarak aynı damageleri sıralar ama dagger critical atabildiğinden damage oranı daha yüksektir.

Yuh abi ya şuan crit ayarladıkdan sonra oyunda en fazla dmg vuran wizzden alırmı o zmn niye wizzard kasıyoruz uniq için criti yüksek bi dagger kasarım daha iyi alıcaksa madem :S

Yukarı Alt