ya wizard hakkında bi sorun kafama takıldı şimdi fgeçen gün 61 lv nuker 63 lv solucan giant kesiyodu ben wizard açtım 16 lv de 14 lv giantını çok zor kesiyodum 14 saniye sorunu yani yüksek lv olduğumda öyle giantlardan korkçam mı yada yüksek lv le geldikçe çaresi olacak mı

gercekten cook ii bi karakter ben 24 lvl im 27 lvl hayvani tekte 28 lvl hayvani 1 nule bir düz vurusla alıyyorum

eğer kıyafetlerine biraz özen gösterirsen str + konusunda çook ii olur cünki bu oldurdugum hayvanlar benı 2 vurusta alıyoo

kendine azz darbe almaya dikkat edeceksin

yani nukerler gibi 61 lv de 63 lv giantnı kesemicez zaten sp farm da gerekiyomuş yani glavie den vazgeçmicez

Razz valla orası senin el becerine bakacak biraz ama bu 15 sn olayı oldukça çok ah çekersiniz soylemesi benden

wizard çok vuruyo ama şuda gerçek ne kdr çok vuruyosan o kdr çabuk olüyon :lol:D zaten aksi olsa herkes wizard açar

62 lvl wizard ım var içini dışını bilir gibiyim:D
62 lvl im 50 lvl ujugi giantını kesemem ama 70 lvl adamı keserim böyle çok kafa dağıtıcı bişi kesemiyosun kendinden 10 lvl düşük giant bırakmak istiyosun iniyosun pvp ye adam 70 lvl tek atıyosun oyuna bağlanıyosun çok kafa yorar wizard:D

SaGoPaKaJMeR demiş ki:
62 lvl wizard ım var içini dışını bilir gibiyim:D
62 lvl im 50 lvl ujugi giantını kesemem ama 70 lvl adamı keserim böyle çok kafa dağıtıcı bişi kesemiyosun kendinden 10 lvl düşük giant bırakmak istiyosun iniyosun pvp ye adam 70 lvl tek atıyosun oyuna bağlanıyosun çok kafa yorar wizard:D
Wizardı tam anlamıyla anlatmışsın. extraokk

arkadaşlar wizard yada europalı bir char actıgınızda hep ken dinizden yüksek pot kullanıcaksınız.Yani Hp potion (small) ken
large kullanın ama cok yükseklw olunca bilemiyorum ben böyle kasıyorum cuk rahat.Bİrde wizzard acar sanız zaten canawar size yaklasamıyo kolay kolay extraokk

Yukarı Alt