Bunları açmadan önce 9 gap yapmalımıyım yani sp farm falan wizard çarı tam bilmiyorum da.

[GM]Polgara demiş ki:
Öncelikle , konunun altında belirtildiği gibi , yardıma ihtiyacı olana 12 sayfa anlatım da yaparız hiç dert değil. Buradaki asıl meselemiz örneğin sen hiç eu oynamamışsan ve bir şekilde heves ettiysen , saçma sapan yerlere sp harcamaman ve neler açman gerektiğini bilmendir.
Konu altında bu skill nedir şu skill nedir diye sorarsın hepsini tek tek anlatırız hiç dert değil :muck:
şimdi wşzard skillerini ve aşağıda sorduum soruları(bu yazıda) sorduğum kişiler(oyunda) beni yanıltıodu galiba.Yani ben sro wizardda hangi skilleri açmam gerekio ve lvlimle skiller arasında 9 fark mı olması lazım ben bunun cevabını arıyorum yani.Ve bi de sp farm yapıcakmıyım yapıcaksam ne zaman bozmalıyım.Cevaplarsanız çok sevinirim.

[GM]Polgara demiş ki:
Öncelikle , konunun altında belirtildiği gibi , yardıma ihtiyacı olana 12 sayfa anlatım da yaparız hiç dert değil. Buradaki asıl meselemiz örneğin sen hiç eu oynamamışsan ve bir şekilde heves ettiysen , saçma sapan yerlere sp harcamaman ve neler açman gerektiğini bilmendir.
Konu altında bu skill nedir şu skill nedir diye sorarsın hepsini tek tek anlatırız hiç dert değil :muck:
İnanın internette bu konu ile ilgili bir çok yere baktım. Hangi skill nedir ne iş yapar. Sizde sadece bu resme rastladım. Ama ben bunları tektek sormaya kalksam forumda 1 soruma çok cevap geleceği için ne nedir ne doğrudur bilemeyeceğim. Derli toplu şu şekil şudur bu şekil budur, şu şunu yapar bu bunu yapar gibi olsaydı hem derli toplu bilgi alabilecektim hemde forumun kalabalıklaşmasını engelleyerek aradığımı daha çabuk bulabilecektim. Neden Wizard - Cleric bunlar nedir onu dahi öğrenmem lazım yani neden bard olması yada olsun sanırım wizard karşılığda warlok tu neden warlok ve cleric olmasın vs... Başka açıklamalar bulmaya çalışmam lazım. Keza bu resmin bir faydası olmadı. Yinede ilginize teşekkürler....

[GM]Polgara demiş ki:

O zaman sormaya başlayalım bu oyuna yeni başladım hiçbir bilgim yok...Wizard-cleric olarak chara level verdim hiç skil acmadım...şuan 25 level de char 40 level olunca skilleri ac deniliyor...diyelim ki 40 level oldum hangi skilleri acmaya başlamak gerek ???

eger sen bunu wızard clerıc oynayıp ta yapdıysan hıc bısı bılmıosun demektır bı wızard ıcın lıght dakı charged wınd skılı nasıl kapalı gosterılır o skıll olmadan wızard cok zayıf olur skılın ısmını verdm ne ıse yaradıgınıda soylıym wızarddakı ıttırme herkes oyle bılr bnce yanlıs bı skıll tablosu..clerıc vurusları kapalı ıntegrıty kapalı..

Arkadaslar Yarın Aksama Ben Kendı Ellerımle Bır Skıll Tablosu Hazırlayıp sızlere hangı skıll ne ıse yarıyor hepsını anlatacagım su an ıs yerınde oldugum ıcın yapamıyorum kafanızdakı butun soru ısaretlerını kaldıracagm.. Herculeste 2 sene wız clerıc oynadım..Su an da gaıada kasıyorm Wızard/clerıc.. umarım herkese yardımcı olabılırm..

wizard+cleric hazırlıyorum ve tüm skilleri açıyorum.tüm skiller hakkında açıklama rica ediyorum

arkadaslarr güzel bi yaplandırma ama herkezın kendı yapılandırması kendıne guzel olurr:D:D
sp harcamak ıstemeyen arkadaslarımızz clerıdd bleess ricover gıbı baslıca skıllerı acabılır sadece bence zaten wizsiniz butun bafları acmaya gerek yok yanı ptlere gırmk ıcın sp nıze yazıktır

Bu toplam gereken sp miktarına isteğe bağlı olanlar da eklenmiş mi?

Eğer benim gibi oyuna başladığınızda hiçbirşey bilmiyorsanız bilgi olsun diye araştırma yapıp bu araştırmanız sonucunda bunu referans alırsanız bittiğinizin resmidir...1000lerce görev toplayıp bazı skilleri geri kapamanız gerekecektir...

samana demiş ki:
Eğer benim gibi oyuna başladığınızda hiçbirşey bilmiyorsanız bilgi olsun diye araştırma yapıp bu araştırmanız sonucunda bunu referans alırsanız bittiğinizin resmidir...1000lerce görev toplayıp bazı skilleri geri kapamanız gerekecektir...
Haklısın bazı gereksiz skiller varma tek başına botla kastığını düşünme diyelim pt ile kasıyorsun bütün verilen skillerin açılması lazım :thumbsup:

ezik lifeyi acmak lazımmı onu acmadan digerini acmak faydalı olurmuu cvb plsss

Yukarı Alt