kısaca sorucam benim wizard charım var arkadaşlar dediki cleric skillerinide açman gerekli clericin bana sağladığı buff tarzı büyü varmı veya clericde değil ise hangisinde var bunu bana söyleyerseniz sevinirim.

Açıkçası aynı sorun bendede var çünkü benimde wizard charım var sana şöyle açıklayayım cleric açarsan kendine sağlam defans yaparsın bard açarsanda hızlı koşma skili ve noise denen skili açarsın noise skiliyle saldırgan yaratıklar sana saldırmaz yani kısacası yukarı tükürsen bıyık aşağı tükürsen sakal :lolmuch: ben 30 lvle kadar yan skill açmayı düşünmüyoum benden tavsiye 30 a kadar sende yan skill açma 30 oluncada kararını verirsin.

SleepWalkeR

Tanınıyorum
XAGENT demiş ki:
Açıkçası aynı sorun bendede var çünkü benimde wizard charım var sana şöyle açıklayayım cleric açarsan kendine sağlam defans yaparsın bard açarsanda hızlı koşma skili ve noise denen skili açarsın noise skiliyle saldırgan yaratıklar sana saldırmaz yani kısacası yukarı tükürsen bıyık aşağı tükürsen sakal :lolmuch: ben 30 lvle kadar yan skill açmayı düşünmüyoum benden tavsiye 30 a kadar sende yan skill açma 30 oluncada kararını verirsin.
noise skilini kullanınca pve de çok rahat kasarsın. pot basmana bile gerek kalmaz..
ama cleric açınca pvpde yardımı olur heralde. ama sen wizard açıcam demişsin. zaten pvp yapacaklarını çok kısa sürede alacağından kendi atağına bak. sen çabuk öldürmek için uğraş. defansım fazla olsun biraz str verim, warior açım phy defansı çok olsun falan dersen zaten atağın düşer. o zaman warlock aç derim. yani bard aç. ^^

Yukarı Alt