arkadaslar vista kullanıcılarından bi yardım istiyorum silkroad ı açarken sro_client.exe çalışmayı durdurdudiyor oyunu açmıyor artık microsoft a küfür etmeye başlicam 2.600 YTL ye gittik laptop aldık herşey dört dörtlük 2gb ram 160gb harddisk 512 ekran kartı vs.vs. var ama oyunu açamıyorum lütfen yardım edin şimdiden teşekkürler

bu arada bu konuyu yanlıs yere açtıysam kusura bakmayın mod arkadaslarbi zahmet el atsın

bunun vistayla alakasi oldugu sanmiyorum gerci ben vista kurmadim ama arkadasda vista war ve cok gsl silkroada giriyo

rallici33 demiş ki:
arkadaslar vista kullanıcılarından bi yardım istiyorum silkroad ı açarken sro_client.exe çalışmayı durdurdudiyor oyunu açmıyor artık microsoft a küfür etmeye başlicam 2.600 YTL ye gittik laptop aldık herşey dört dörtlük 2gb ram 160gb harddisk 512 ekran kartı vs.vs. var ama oyunu açamıyorum lütfen yardım edin şimdiden teşekkürler

bu arada bu konuyu yanlıs yere açtıysam kusura bakmayın mod arkadaslarbi zahmet el atsın
dostum herseyden önce forumda arama yapip öyle topic acmani öneririm

bak daha önce bu konu hakkinda konu acilmis ve senin sorunun cevabida var.

BURADAN >>>>> viewtopic.php?f=14&t=13658&hilit=vistada+bot

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
teşekkürler erko işte böyle forumda birbirinize yardımcı olup yol gösterin ki yeni gelenlerde gelecek olanlara bu şekilde yardımcı olsunlar.

Yukarı Alt