>>Oturumunuz sürece bir hatamız olduysa affola. Simdi bilgisayarinizi kapatabilirsiniz Bill Gates iyi günler diler.
>>Kah güldük kah eglendik yeri geldi üzüldük, agladik, kizdik... Ancak her güzek sey gibi bu oturumun da sonuna geldik... >>Yeni bir orturmda görüsmek üzere... Microsoft la Kalin...
>>Gidiyorsun ama ya dönemezsen? hadi hakkini helal et Bill Gates in dualari senin üzerine olsun
>>Windows kapatiliyor bu katliyama sessiz kalmayin! Her gün dünyada onbinlerce windows kapatiliyor... bunlarin yarisindan çogu orjinal bile degil... Birakin açik kalsin...
>>Bu aksam da bizlerle ayrilan sürenin sonuna geldik yarin ayni saatde bulusmak ümidi ile esen kalin...
>>tamam kapat bakalim ama bir sonraki oturumda bazi seyler biraktigin gibi olmayabilir...
>>Beni böyle istediginiz gibi kullanip sonra kapatamazsin asil ben seni kapatiyorum...
>>Bugün de kazasiz belasiz atlattin...
>>Verdigimiz rahatsizliktan ötürü özür dileriz
>>Müsadenle Kaçiyorum, Sahip...

Evanescence demiş ki:

>>tamam kapat bakalim ama bir sonraki oturumda bazi seyler biraktigin gibi olmayabilir...
>>Beni böyle istediginiz gibi kullanip sonra kapatamazsin asil ben seni kapatiyorum...
>>Müsadenle Kaçiyorum, Sahip...
bunlara bittim ayrıca :mrgreen:

Yukarı Alt