Takımı
Fenerbahce
Arkadaşlar windows 8.1 pro linki lazım özelden atarsanız sevinirim. İso dosyasını format dvdsine yazdırıyorum boot etmiyor. Boot.bin dosyası mı gerekli ? O konuda da yardımcı olursanız sevinirim. 8.1 i 10'a yükseltirken de bir problem olmuyor değil mi ?

Takımı
Fenerbahce
Hiç bir problem olmuyor bende internetten indirmiştim önceden 8.1 proyu ve yükseltmek için istek yolladım 2-3 güne ekrana bir yazı geliyor yükseltme için tıklıyorsun ve yükseltmen başlıyor şuan windows 10 kullanıyorum ve memnunum :)

Ben genelde bu tarz şeyleri bu siteden indiririm. Virüs problemi hiç yaşamadım daha.
http://www.fullprogramlarindir.com/kategori/guncel-isletim-sistemleri/windows-8-1-guncel-sistem-indir

Takımı
Fenerbahce
Bu mesaj RedQueen rumuzlu uyeden alinti yapildi
RedQueen demiş ki:
Hiç bir problem olmuyor bende internetten indirmiştim önceden 8.1 proyu ve yükseltmek için istek yolladım 2-3 güne ekrana bir yazı geliyor yükseltme için tıklıyorsun ve yükseltmen başlıyor şuan windows 10 kullanıyorum ve memnunum :)

Ben genelde bu tarz şeyleri bu siteden indiririm. Virüs problemi hiç yaşamadım daha.
http://www.fullprogramlarindir.com/kategori/guncel-isletim-sistemleri/windows-8-1-guncel-sistem-indir
Hacım indirmeye çalışıyorum fakat olmuyor. Direk linki özelden mesaj atabilir misin 8.1 iso yu. Birde sen onu boot etmek için ne yaptın ? nasıl yazdın dvdye onu da anlatırsan sevinirim.

Takımı
Fenerbahce
Bu mesaj RedQueen rumuzlu uyeden alinti yapildi
RedQueen demiş ki:

Bu arada dosyada win 32 trojan var diyor.

Takımı
Besiktas
İmaj dosyası olarak indirdiysen üstüne tıkladığında yazma işlemini başlatır eğer öyle sorun oluyor ise ''Windows 7 USB DVD Download Tool'' indir birde öyle yazmayı dene.

Takımı
Fenerbahce
Aynen windows 7 usb dvd download tool ile usbye yada dvdye yazdırıp boot edebilirsin.
@BigWarLike bende o siteden indirdim ne trojen ne de farklı bir virüs bulunamadı.

Takımı
Fenerbahce
Bu mesaj Rewind rumuzlu uyeden alinti yapildi
Rewind demiş ki:
İmaj dosyası olarak indirdiysen üstüne tıkladığında yazma işlemini başlatır eğer öyle sorun oluyor ise ''Windows 7 USB DVD Download Tool'' indir birde öyle yazmayı dene.
Usb tool ile denedim 8.1 i kurdum dün akşam. Mediacontent böyle yazılıyordu galiba indirdim. Windows 10 indirin dedi. W10 indi serial key istedi ? İnternetteki keyleri yazdım kabul etmedi. @Redqueen : Hacım sen istek attım 2-3 gün bekledim oldu dedin nasıl oluyor o ?

windows 8.1 i kurduktan sonra etkinleştirme yapıp ondan sonra win10 u yükseltme yöntemiyle kuracaksın o kendisini aktifleştiriyor diye biliyorum.

Takımı
Fenerbahce
Bu mesaj volkanka rumuzlu uyeden alinti yapildi
volkanka demiş ki:
windows 8.1 i kurduktan sonra etkinleştirme yapıp ondan sonra win10 u yükseltme yöntemiyle kuracaksın o kendisini aktifleştiriyor diye biliyorum.
Ne etkinleştirmesi ? Şan çakma 8.1 kullanıyorum ne yapmam gerekiyor.

Yukarı Alt