Herşeyi Ayarlıyorum Weapon brokeride işaretliyorum silahım yanıyor ama town çekmiyor.,
Sorun neden olabilir yardım lütfen

var olmazmı herşey düzgün hp mp bitince town çekiyor sorun yok onlarda ama
sadece silah yanıyor durability 0 oluyor ama town çekmiyor zaten attakda yapamıyor

King Hunter demiş ki:
var olmazmı herşey düzgün hp mp bitince town çekiyor sorun yok onlarda ama
sadece silah yanıyor durability 0 oluyor ama town çekmiyor zaten attakda yapamıyor
Hp ye mp gore ayarla sende silah kırılmadan return ceksin... :thumbsup:

böyle sorunlar alınca botu silip yeniden yukleyin yine olmazsa forumdan destek isteyin bence MP miktarini azalt veya durability stone bas

eğer charın euroysa ve weapon değiştirme işlemi yapıyorsa ve scroll çekmeden silah değiştiriyorsa şehre scrollanmıyor.

dandandan demiş ki:
eğer charın euroysa ve weapon değiştirme işlemi yapıyorsa ve scroll çekmeden silah değiştiriyorsa şehre scrollanmıyor.
Evet dediğin gibi bless bastırıyorum giant a den geliyor bağzen ölmesin diye char
ama mp yi azalltım 250tane alıyordum 150e düşürdüm 4 saat felan kasıyor 150mp yle 42 lv char :D

RiqueLme

Bilgiliyim
King Hunter demiş ki:
dandandan demiş ki:
Evet dediğin gibi bless bastırıyorum giant a den geliyor bağzen ölmesin diye char
ama mp yi azalltım 250tane alıyordum 150e düşürdüm 4 saat felan kasıyor 150mp yle 42 lv char :D
150mp le 4 saat mi :S ben 6 saatte 12 kere towna gidiom :D her seferinde 300 mp alıom :D

Bendede işaretli olmasına rağmen arada gitmiyor town'a ufak SBot buglarından..

Çözüm : Hp'yi veya Mp'yi biraz azalt silah yanmadan önce bitsin

Çözüm2: Silaha Durability bas %100 ü geçsin çok daha dayanıklı olur :wink1:

Yukarı Alt