Takımı
Besiktas
Wax Whine demiş ki:
sweetCHIEF demiş ki:
Wax Whine demiş ki:
1000TLye alacaklarin swye gore degisir piyasaya gore. Senin alman gereken seyleri sayayim burada.
13dg 1H sword Legend
13dg 2H sword Legend
13dgDual axe Legend
13dg Shield Legend
Cleric Rod Legend'e para harcamana gerek yok 1 lv npc cleric rod dahi isini gorur.
13dg Heavy Armor Legend Set
13dg 2 ring 1 necklace 1 earring Legend.

Skillerin Warrior-Cleric olacak lakin belirtildigi gibi bana kalirsa da ilk basta bi private servera gir 120 lv baslangicli orada bi bak warrior karaktere kullanabiliyor musun ona gore satin al karakter
l.a daha ideal olmaz mi onurum :P
Moruk l.a'yi napacaksin ki? Int karkater ile pvp yapiyorsan zaten 2 glut ustune daredevil vur oluyorlar :P
@metehanejder
Hocam cleric rod ile atak yapmayacaksin glut harici. Glut da fix vurur
H.a agir kalir biraz daha ustelik onuda hesap ettim, simdi ki wizzlerde 42 k hp oluyor kanki ustune earth fence yada bless i cakiyorlar vur vurdugun kadar :p ikiside olabilir l.a statlari h.a yi aratmayacak kadar yakinsa l.a derim, iteme bagli sonuc olarak. :P

Aslında son gelen update ile Nukerler biraz daha güçlenmiş gibi görünüyor.L.A biraz daha iyi olur. Ki s/s karaktere glut atsan bile iron ve vigor basar hiç olmadı adamların %100 kb skill'i var(niye ekledilerse) ve dare boşa gider.Ardındanda ver elini kd.

Takımı
Besiktas
yine alicagi itemde bitiyor durum, alacagi iteme gore karsilastirma yapilir karar verilir. ikisinide aramali, en uygun olani alinmali diyorum. her konuda yardim istersen www.facebook.com/etkintsn ulasabilirsin bana

Wax Whine demiş ki:
1000TLye alacaklarin swye gore degisir piyasaya gore. Senin alman gereken seyleri sayayim burada.
13dg 1H sword Legend
13dg 2H sword Legend
13dgDual axe Legend
13dg Shield Legend
Cleric Rod Legend'e para harcamana gerek yok 1 lv npc cleric rod dahi isini gorur.

Skillerin Warrior-Cleric olacak lakin belirtildigi gibi bana kalirsa da ilk basta bi private servera gir 120 lv baslangicli orada bi bak warrior karaktere kullanabiliyor musun ona gore satin al karakter
2 tane skill var büyü ve fiziksel defans veriyor.onu sadece light armor alınca kullanabiliyormuşuz.o skiller için light armor mu almam mantıklı olur yoksa heavy mi alayım?

Wax Whine demiş ki:
sweetCHIEF demiş ki:
Wax Whine demiş ki:
13dg 1H sword Legend
13dg 2H sword Legend
13dgDual axe Legend
13dg Shield Legend

l.a daha ideal olmaz mi onurum :P
Moruk l.a'yi napacaksin ki? Int karkater ile pvp yapiyorsan zaten 2 glut ustune daredevil vur oluyorlar :P
@metehanejder
Hocam cleric rod ile atak yapmayacaksin glut harici. Glut da fix vurur
fix vurur derken ne demek istediğini anlamadım.açıklar mısın?

metehanejder demiş ki:
fix vurur derken ne demek istediğini anlamadım.açıklar mısın?
Glut skill'i üstünde ne yazarsa onu vurur.Örneğin 10k yazıyorsa 10k vurur ne aşağısı ne yukarısı.Elinde ne olduğu fark etmez.Özellikle life açıp vurkaç yapan wizardlara tek atmalarıyla bilinir :D

Wax Whine demiş ki:
13dg 1H sword Legend
13dg 2H sword Legend
13dgDual axe Legend
13dg Shield Legend

peki bu itemlerin fiyatları ne kadardır?+ 12 demiştiniz sanırım + 12 olarak pazarda bulabilir miyim?

Yukarı Alt