Yapılandırma ile ilgili sorularınızı bu konu altında sorunuz.

bu ne ya XD son raze serisi kapali ve son dot larda kapali XD (bu arada ilk hiddenin kapali olma nedeni bowculardaki sari ok gibi 2. skill i bastiginda 1. de kullanilmis gibi oluyor) bu arada bence sleep tamamen gereksiz bi skill 1 vurus var ve toxin fln attimmi tutmuyor yani tek ise yarar yani bi gp ustunuze gelirse sleep weip kacmak (tabi kullanmayi bilen kendi lvlindeki gp ye bilie teke tek girer :D

bardın atakalrını hiçe saymak hmm iyi düşünce gibi ama bana warlockla kitleyip bardla kesmek daha mantıklı gibi geldi

TheSoonOfTheWar demiş ki:
laplicorn demiş ki:
niye bard acarlar warlockun yanına hic anlamıyorum
ben bu tip buildlere fantastik build diyorum nedenide kasması zor ama 90-100 lü lvllere gelince her yerde lazım oluyolar ama asayıları az
Ya bnm de bardlockum var ama yeniden farmdayım tabi arkadaşım farm yapıyo bnim charıma :P ama şu holy spelle special piller kafamı çok kurcalıyo napacağımı bilmiyorumm :(

3.Dot a gerek yok gibi dull yavaş kalıyor o yüzden Toxin derim ben onun dışında Stun 80% tutuyor 2.Stun çok yavaş ilki tutmaz ve 2. skille vakit harcarsak zaman kaybı olur.Ben Warlock'un dakik ve çevik olanını severim :D Bard olduğu için pvp den yana şanssız yaptıklarıda çok kısa süreceği için 35% ihtimalli reflect hiç bir işine yaramaz birde Warlock kendini ilerde gösteren bir char olduğu için PT lerde işinize yarayabilecek tüm bard skillerini açın derim ki bu zevkten mahrum kalmayın :)

Yukarı Alt