Eğer hızlı koşma skili ve agresif mobların sana dalmasını önlemek istiyosan Bard,
Yok ben başklarına yardım edip onları ressleyip buff vermek istiyosan Cleric :mrgreen:

Dampyre

Buralıyım
hmm saol..
o skilli harpla kullanıp warlock rod u tekrar takdığımızda hala geçerli oluyo mu peki?

Dampyre

Buralıyım
saolun
son soru...
Bard da Dancing Concert grubunun Dancing of Valor skillini kullanamıyorum..
muzikle kullanılacak diyor ama anlamadım?

1- Ewt Warlock Rod u kullanabilirsin Noise skilinden sonra
2- O skill sadece müzik çalıyorken kullanılabbilir diyo. Ve başka skill kullanıldığında yada atack aldığında sen yada partideki bir eleman, iptal olur diyor. Bende tam anlamadım nası bişe olduğunu :mrgreen:

boo

rank8
1. si bnm de charim seninkinin tipkisinin aynisiydi
nerdeyse sadece hizli kosma icin bard actm
ama bardda cok fazla ek ozellik yok cleric gayet coşuk bi char tipi ayrica gerek absoluteness atagi olsun gerek %95 hp ni alan skill olsun cok manyak saldiri skilleri de var.....direk clerice don derim

2. si o skill kadar hayaaaatmda garip bi skill gormedm
kafasine gore calisio o kimi zmn aciorm acildii gibi kapanio kimi zmn acmio muzik istiomus
ole garip bisi bardla ugrasma anca sadece cleric olan birisinin yanina da ek olarak bi buff mastery si acmak icin kullanilabilir

şimdi warlockun amacı 8li partylerde canavarlara kara büyü ile hp azalmasını daha kolaylaştırmak bunu biliyorsunuz extraokk celericin işi heallamak eğer celerici seçersen warlock işini nasıl yapıcaksın ama bardı seçersen belli bi süre de bufflar biteceği için rahat edersin extraokk uzun lafın kısası Bard Wink

boo

rank8
bardin en onemli bufflari son serisi ve bunlari acmak icin 2. bi barda ihtiyac var, ve 2. bi bard player oyunda bulmak kolay deil, ayrica pvp lerde bardin sana verebilcei sey sadece hizli kosma, ama clericte kendine efect reduce- mag-phy savunmalari vs ekleyebiliosun ama secim sana kalmis

yaw ben warlock cuyum we hep 8 partlilerde cok rahatım zehirliyorum we yaratıgı kesen ben oluyorum :lolmuch:

ben warlock chardan cok ama cok menunum bide kendini resleyen buuf basan ark edinirsen cook sanslısın..

warlock char pwp lerde cok sanlı bi kılıtleme skılı war o skıılden sonra zehirlemeleri atıp adama asist skılını patlattınmı senı yenemes ben su an 30 lvl im 35 lvl nukeciyi yatırabiliorum
:lolmuch:

Warlock, vampire touch skilli ile karşı tarafın hp sini kendine çalabilyor ve bu en işe yarayan skillerinden birisi özellikle avrupa charlarında 15sn. lik pot olayı düşünülürse.
Ben warlock yanına bard açtım, (özellikle)moving march ve noise işe yarayan skiller.

Yukarı Alt