Only4yOu demiş ki:
Turk_Knight demiş ki:
HaHaHaHa Only4You Senmisin LEN !!! Azuhahahaha Bak Bidaha ileri Geri Laf Etme Ben WaRioR_BLaDe Bu gun pk oldugumda bile Kesemedin Aciz Kişilik
Turk_Knight demiş ki:
Ulan 5 Para Etmez mişsin Sen Beni Ancak 80 e yakalarsııın !!!!!!!!1

Gözume Gözukme Pk Olmayı Sewen biriyim dir kahvekeyfi
Turk_Knight demiş ki:
Kardes Bosa Ugrasma Eskiden Bi kaç Char yaptın Die Beni ecceni sanıyosan yanılıyosun Biz ne Senin gibilerini Görduk Sonra Hepsi Abi Dedi Bana Senin Dicen gibi kahvekeyfi

DarKKinG demiş ki:
HeHeHe bana cekmişsin bana ks yapan ı kesiyom pk oluyomm ama only4you kesmeği sabırsırlıkla bekliyorum..!!!
Turk_Knight demiş ki:
Olm Benim Paso Karsıma Cıkıyo Bakma Pk lık Geçsin Çakıcam iki tane daha :mrgreen:
alıntılar yorumsuz topic inden yapılmıstır.

anlasıldıgı gibi cok geveze olan bu kişileri 1 vs 1 de pvp ye cagırıyorum !!!

HopeBriNGeR ...
ok Gel bekliyoruumm.... !!!!!!!!!! Bugun Saat 7 de dw souht Gate dee.. !!!!!!!!!

tan

rank8
MooNBoY demiş ki:
Saoluuuun !!!! Bende sizi :mrgreen:
bende senı :lol: seviyom bu arada azcık kaslan hep 65 lvl sın bıldım bılelı ben 7x oldum sen 65 de kaldın kafa kafya kapısırdık snele sımdı 2 skılle yerdeısn kanka olmuyo kas baslatma pvp den :lol:

Yeni Başladım Kasmaya Bakın Guıld ime beklıyom yakında War da var zaten yardım edin len :mrgreen:

dragonların hepsi + awril benim kankamdırrr

hepinizi beklerim oski nin yeni sahibine gununu gösterelim

:mrgreen:

MooNBoY demiş ki:
dragonların hepsi + awril benim kankamdırrr

hepinizi beklerim oski nin yeni sahibine gununu gösterelim

:mrgreen:
kanka dion ama en sevilenlere yazmamıssın beni :lol:....war ı ayarla biz gelices gerci bnm kurmus oldugum guıldle savascagım aklıma hiç gelmesdi ama dragonlar varsa bende varım nasıl olsa şafak beni korur:D

Yukarı Alt