arkadas lar warior buf prg. aldım ama sboota girmeden program calısmıyor programdan start client dedimi client acık diyor ama sbootan baska bi char girdikten sonra warior programından hata gelmıyor vede chara giriyor ama bu seferde skller gorunmuyor

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Görev yöneticisinden dediğim işlemi yap Olacaktır.
Orda silkroad yoksa. Botu programı vs kapat. oyuna normal girmeyi dene update yapacaktır.

zaten bota girmeden bu prg denıyorum ilk olarak ama calısmıyor gene acık olan client de yoq baska pc de denedim aynı sekil calıstı ama bende olmadı anlamadım gitti yenıde format attım

SONBAHAR demiş ki:
zaten bota girmeden bu prg denıyorum ilk olarak ama calısmıyor gene acık olan client de yoq baska pc de denedim aynı sekil calıstı ama bende olmadı anlamadım gitti yenıde format attım
oyunu normal açmayı dene update yapsın. Ondan sonra programla gir.

JetHomme demiş ki:
SONBAHAR demiş ki:
oyunu normal açmayı dene update yapsın. Ondan sonra programla gir.
düz olarak cok girdim zaten update ettmiştim yani ama gene aynı hata

sorunu çözdüm windowsun içine d3dx dosyasını attım bi siteden indirdim ve sorun cozuldu bu dosya sadece bu prg için dil cal of duty calısmıyodu onun için kullanmıstım ama bundada dedim belki olur vede oldu

İlgin için tşk.ler bu srunu kesinlikle kendim çözdüm kımseden alıntı del ilk ben buldum

SONBAHAR demiş ki:
sorunu çözdüm windowsun içine d3dx dosyasını attım bi siteden indirdim ve sorun cozuldu bu dosya sadece bu prg için dil cal of duty calısmıyodu onun için kullanmıstım ama bundada dedim belki olur vede oldu

İlgin için tşk.ler bu srunu kesinlikle kendim çözdüm kımseden alıntı del ilk ben buldum
sorunalr boşumuen cozumuyle beraber koy ıstersen guzel bır rehber olur herkeze

Yukarı Alt