Kayıt
6 Ekim 2008
Mesajlar
3.681
Beğeniler
0
Şehir
Kırklareli / Üniversitesi


Merhaba arkadaşlar,

Crytek'in yapımcılığını üstlendiği ücretsiz MMOFPS oyunu Warface'in Rusya açık-beta süreci devam ediyor. Bildiğiniz üzere oyun yakın bir tarihte tüm Avrupa'ya açılacak. Ayrıca Türkiye'ye de gelecek Türkçe olarak. Gelene kadar ben Rusya sürümünü bir denemek istedim. Tabi oyun Rusça olacaktı, bunu da aştım. Şu an ingilizce olarak oynayabiliyorum oyunu. Sizlerin de denemesi için nasıl yapıldığını anlatacağım.

Kayıt olmak
http://wf.mail.ru/user/register adresinden oyuna kayıt olacağız.
Введите ваш E-mail: E-Posta adresiniz
Никнейм: Forum ID'niz (nickinizi yazabilirsiniz)

Bunları doldurup onayladıktan sonra mail geliyor. İçindeki linke tıklıyorsunuz ve geriye kalan şifre belirleme gibi diğer işlemleri hallediyorsunuz. Takıldığınız noktada google translate'den yardım alın.

İndirmek ve Kurmak
http://wf.mail.ru/download bu bağlantıdan CKAYATb tuşuna basarak oyunun indiricisini indirin Torrent mantığı ile çalışıyor bu program. 2 gb kadar oyunumuz, ben 1,5 saatten az bir sürede indirdim. İndiricinin sağ üst köşesinde bir tuş var. İlk indirdiğinizde ona basıyorsunuz. 2 tane varsa üsttekine basın. Sonra indirmeye başlayacak, orada da gözükecek ne kadar indirildiği. İndirme tamamlandıktan sonra yine aynı yerde üzerinde başka birşeyler yazan bir tuş olacak bu sefer buna basın. O anda oyun bilgisayarınıza kurulacak.

İngilizceye Çevirmek
Kurulum tamamlanınca geriye sadece Rusça olan oyunu ingilizceye çevirmek kalıyor. Ayarlardan ingilizceyi seçebilseydik keşke ama dil paketini silmişler. O yüzden https://hotfile.com/dl/150422830/1149f2 ... d.rar.html bu dosyayı indiriyoruz. İndirdiğimiz dosyanın içinde Russian.pak adlı bir dosya olacak. Bunu şu adrese kopyalıyoruz : ...\Mail.Ru\Warface\Game\Localized İndirdiğiniz dosyanın içinde Rusca.pak diye bir dosya daha var onu atmayın Russian.pak olanı atın. İster kopyala yapıştır yapın, ister eskisini silin yenisini kopyalayın. Bir şekilde yeni Russian.pak'i eskisiyle değiştirin.

İşlem tamamsa oyunu başlatın, launcher'daki ilgili yerden giriş yapın ve oyunu başlatın. İngilizce olduğunu göreceksiniz. İlk başladığınızda size karakter/yüz seçtirecek altında da nick belirleyeceksiniz. Nick kısmına harf girilmiyor kiril alfabesi olmadığı için klavyemiz. Sadece sayı ve işaret girebiliyorsunuz çok önemli değil.
Dil çubuğunu rusça yapıp nick girebilirsiniz aksi taktirde numerik nik alabilirsiniz.

Oyunu beğeneceğinizi umuyorum, ben çok beğendim. Takıldığınız noktalarda bunun altına yorum olarak yazın, yardımcı olurum.

ALINTIDIR

 
Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt