Bundan Önce Ksro-Jsro gibi Oyunlara Giren arkaşların İp adresleri anlaşıldıkları anda Banlandıklarını Gördük.Hepsinde Avrupa İp i yasak.Vsro'da da böyle bir kural var. O kadar emek verip Banlanacaksınız.Bence kesin Banlanacaksınız Elinde sonunda Gm ler Anlayacak İp nizin Nereye Baglı oldugunu.Yol yakınken Bırakın derim..

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
XianHun demiş ki:
avrupaya göre biz asyalıyız asyalılara göre biz avrupalıyız ne iş la bu
Orta Asya'dayız :wink1: Zaten Orta Asya'nın da esprisi bu. Avrupa'ya göre biz Asya'lıyız Asya'lılara göre biz Avrupa'lıyız :thumbsup:

gscihan demiş ki:
Bundan Önce Ksro-Jsro gibi Oyunlara Giren arkaşların İp adresleri anlaşıldıkları anda Banlandıklarını Gördük.Hepsinde Avrupa İp i yasak.Vsro'da da böyle bir kural var. O kadar emek verip Banlanacaksınız.Bence kesin Banlanacaksınız Elinde sonunda Gm ler Anlayacak İp nizin Nereye Baglı oldugunu.Yol yakınken Bırakın derim..
Cihan'ım. JSro'da ip ban sanırım yok artık. Çünkü ben 4 aydır JSro oynuyorum. Şu ana kadar bırak banı, en ufak tartışma yaşamadım. GM oyunun içinde benim gibi 5x lvl arkadaşları yüksek level arkadaşlara kastırıyo veya kendi kasıyo :P
Ps: JSro'da 2-3 kişi 5x gerisi 7x> falan :mrgreen:

EmmaW

ksroda guildeki arkadaşımın 64 lvl ve 56(en son öleydi) charları var onlar nasıl banlanmadı :) ama jsro da banlanıyo gerçektende banlananları gördük

gscihan demiş ki:
gm ler oyuna bakmıyo sadece güncelleştime yapıo hem ypsada başka yerlein ip sini bularakda girebilirz eğer oyuna hıpızlı giriyorsa ve lag olmuycaksa bn varım bota salar çıkarm

Yukarı Alt