Server
Takımı
Fenerbahce
Merhaba Extraloob ailesi,

Forumda gezinirken bir post dikkatimi çekti. Bir arkadaşımız silkroada eklenen yeni Buz Tapınağı inceleme videosu yapmış ve paylaşmış.

Baktım güzel görünüyor. Joymax`dan güncel clienti indirdim. Ortalama 4 saat kadar vakit ayırıp bölgeyi komple vSRO`a ekledim.

Yeni bölge güzelde durdu sanki umarım başlık google ziyaretcilerinin dikkatini çeker. 1 Hit 1 Hittir :starving:

Forumda gezinirken bir post dikkatimi çekti. Bir arkadaşımız silkroada eklenen yeni Buz Tapınağı inceleme videosu yapmış ve paylaşmış.

Baktım güzel görünüyor. Joymax`dan güncel clienti indirdim. Ortalama 4 saat kadar vakit ayırıp bölgeyi komple vSRO`a ekledim.

Yeni bölge güzelde durdu sanki umarım başlık google ziyaretcilerinin dikkatini çeker. 1 Hit 1 Hittir :starving:

O kişi ben oluyorum galiba :D

Server
Takımı
Fenerbahce
Ben onlarada baktım hepsi aynı gibi görünüyor sadece renk ve bir kaç obj değişik gibi. Tam olarak diğer 4 map çekmedim bakalım onlarıda bu gün yarın alırım summer2:

Extra slot için güzel ayrıca farklı bir map olur kafam da canlandırdım, samarkand ve Alex kullandıkları aklıma geliyor da mide bulandırdı artık. Eline sağlık.

Takımı
Galatasaray
Bu map hiç bana kasılma isteği ve zevki vermiyor,iç karartıcı bir havası var ama tabi ki yeni bölge yenidir biraz farklılık olur dediğiniz gibi sürekli aynı mapler kullanmak yerine.

Takımı
Seçiniz...
Mükemmel olduğunu söylememe gerek olmadığı ve bunun farkında olduğunu biliyorum ama yine de mükemmelsin! :kalp:

ZweN

Tasarım Hizmetleri!
Takımı
Galatasaray
Bence sabit maplardan farklı ve güzel olmuş ama benim incelememe göre map'ta aşırı slot ve mob sıkıntısı oluşuyor, bence slot veya mob yerine farklı şeyler kullanılabilir.. :thumbsup:

Son düzenleme:
Takımı
Seçiniz...
Bence sabit maplardan farklı ve güzel olmuş ama benim incelememe göre map'ta aşırı slot ve mob sıkıntısı oluşuyor, bence slot veya mob yerine farklı şeyler kullanılabilir.. :thumbsup:
Slot olmaması bir sıkıntı değil, slotları kendin ayarlıyorsun. Respawn değerleriyle oynayınca gayet güzel slot olabilir.
Farklı düşünürsek, job aktivitesi için kullanılabilir, farklı eventler için kullanılabilir. Farklı düşününce bir çok şey çıkabilir.

ZweN

Tasarım Hizmetleri!
Takımı
Galatasaray
Sabit slotlardan farklı ve güzel olmuş, ama Shambhala haritasında slot yeri ve mob'lar çok kötü olmuş bunlar yerine farklı şeylerde kullab
Slot olmaması bir sıkıntı değil, slotları kendin ayarlıyorsun. Respawn değerleriyle oynayınca gayet güzel slot olabilir.
Farklı düşünürsek, job aktivitesi için kullanılabilir, farklı eventler için kullanılabilir. Farklı düşününce bir çok şey çıkabilir.
Dostum onu bende biliyorum dediğim slot yerleri dar

Server
Takımı
Fenerbahce
Güzel yorumlar için teşekkürler dostlar. Diğer 3 bölümüde ekledim hoş duruyorlar. Bu yeni alanları değerlendiririm heralde :beer:

Merhabalar kolay gelsin bende kendinbilgisayarimda bir sw kurmak istiyorum yardimci olabilirmisiniz

thx
[QUOTE = "JCarlsberg, post: 3446686, member: 137812"]
Hello Extraloob family,

While browsing the forum, a post caught my attention. A friend made and shared a new Ice Temple review video added to silkroada.

I looked beautiful. I downloaded the current client from Joymax. I took an average of 4 hours and added the region to the complete vSRO.

I hope the title attracts the attention of google visitors as if the new region has stood beautifully. 1 Hit 1 Hit : Starving:

[MEDIA = youtube] xqn9ku_pcg0 [/ MEDIA]
[/ QUOTE]

Yukarı Alt