VİDEO 1

VİDEO 2

VİDEO 3 İNGİLİZCE ANLATIM

Bi yerde gördüm ve paylaşmak istedim belki işinize yarar.
Saygılarımızla,

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
19:23 den sonra sro_vt_account dosyası seçiyo hazır bi şekilde bilgisayarında bulunuyo.Onu nasıl oluşturcaz yada hazırı varmı orayı anlayamadım yardımcı olurmusunuz acaba şimdiden teşekkürler

çok teşekkürler yardımcı oldun sen söyleyince jeton düştü.Fakat bir problemim daha var videoda 25:05 dakikayı açarsanız orada bir kod kopyalıyo o kodu bulamadım burda.Yarımcı olurmusunuz şimdiden teşekkürler

bro o kodu bende bulamamıştım video yu iyi izle adamın kendi forum sitesi var ordan bi konu açıyo ve o konuda ki kodları kopyalıyo senin de o siteyi bulup onları kopyalaman lazım Video daki İnternet sayfasındaki URL ye iyi bak :)

dwil demiş ki:
çok teşekkürler yardımcı oldun sen söyleyince jeton düştü.Fakat bir problemim daha var videoda 25:05 dakikayı açarsanız orada bir kod kopyalıyo o kodu bulamadım burda.Yarımcı olurmusunuz şimdiden teşekkürler
Kod:
USE [SRO_VT_SHARD]
GO
/****** Object:  StoredProcedure [dbo].[_ExistsServiceOffRentItem]    Script Date: 09/13/2011 12:03:44 ******/
SET ANSI_NULLS ON
GO
SET QUOTED_IDENTIFIER ON
GO
CREATE procedure [dbo].[_ExistsServiceOffRentItem]  
as  

if( exists (select * from _Items with (nolock) where RefItemID in (select RefItemID from _RefRentItem where Service = 0 ) ) )  
begin
 return -1
end
GO
Kod:
USE [SRO_VT_ACCOUNT]
GO
/****** Object:  Table [dbo].[SK_gamebang_ip]    Script Date: 09/13/2011 12:05:29 ******/
SET ANSI_NULLS ON
GO
SET QUOTED_IDENTIFIER ON
GO
CREATE TABLE [dbo].[SK_gamebang_ip](
    [ip] [int] NULL,
    [capacity] [int] NULL
) ON [PRIMARY]
GO
Kod:
USE [SRO_VT_ACCOUNT]
GO
/****** Object:  Table [dbo].[_PrivilegedIP]    Script Date: 09/13/2011 08:35:06 ******/
SET ANSI_NULLS ON
GO
SET QUOTED_IDENTIFIER ON
GO
DROP TABLE _PrivilegedIP
GO
CREATE TABLE [dbo].[_PrivilegedIP](
    [IP1] [tinyint] NOT NULL,
    [IP2] [tinyint] NOT NULL,
    [IP3] [tinyint] NOT NULL,
    [IP4] [tinyint] NOT NULL,
    [IP5] [tinyint] NOT NULL,
    [IP6] [tinyint] NOT NULL,
    [IP7] [tinyint] NOT NULL,
    [IP8] [tinyint] NOT NULL
) ON [PRIMARY]
GO
2 tane kod daha vardı onları bulamadım :)
Serverimi kurcam az kaldı dosyalar felan herşey tamam. Sadece client lazım onu da indiriyorum ^^
inşallah bug felan olmaz da girerim :)

kardeş bunları çıkartırken dikkat et orasını iyi izle execute yaptığın yer vt account shard log vs onları kaçırma.

kardeş msn verem gel orda konuşalım yardımcı olmak istersen tabi ?

33:47 saniyede otorum kimliği ve parola soruyo yazıyorum ileri dedikçe hata veriyo neden kaynaklanıyo olabilir bi fikir ?

Yukarı Alt