ben kendi bilgisayarım EC SRO dbsinden silkroad kurmak istiyorum bunun baştan sona ayrıntılı anlatımı varmıdır ne yapmam gerektiğini bilmem için

Vsro için gerekli dosyalar içinde Certification dosyası eksik onu yapma programındada resim görünmüyor güncellenirse sevinirim. Şimdiden Teşekkürler

Bu mesaj cartalizm rumuzlu uyeden alinti yapildi

Teşekkürler hacım,ölmeyecek elbette. :muck:
ölmeyecekte sadece kendim kurup kendim oynarsam ne gereği var , biride çıkıpta dışarıdanda oyuna katılacak şekilde ayarlama anlatım ı için video eklemiyor maalesef :( , kaç kez kurdum ancak hamachi şeklinde bu mevcut sabit ip üzerinden hamachi siz kurduğum vsro serverime dışarıdan arkadaşlarımın da girmesi lazım ama c9 hatası veriyor id ve şifre sonrası image code yi de girdiğimde c9 hatası veriyor

Gerekli tüm portları modemden yönlendirip güvenlik duvarından izin verirsen ve ip yapılandırmasını düzgün yaparsan hiç bir hata olmaz.

vsro server kurulumunda hamachi siz sql sro_vt_account daki priveleged ip ye hangi ip statik mi dıi ip mi ? , server.cfg ye hangi ip ? , nodetype.ini deki wip= e nip= e hangi ip yi statik mi dış ip mi ? , smc_updater.cfg ye ve servicemanager.cfg ye hangi ip ? , C:\inetpub\wwwroot daki refunsilk.asp ye purchasesilk.asp ye ve gettotalsilk.asp ye hangi ip girilecek bunları bilen varsa yazarsa yardım ederse çok makbule geçer arkadaşlar şimdiden yardım eli uzatacaklara çok teşekkür ediyorum .

Yukarı Alt