Server
Seçiniz...
Takımı
Galatasaray

DELİRUSUN YENİ SÜRÜMÜNDE İŞARETLİ YERLER KAFAMA TAKILDI AÇIKLAMALI OLARAK DETAYLI BİLGİ VERECEK BİRİSİ VARSA BANA BANA YARDIMCI OLURMUSUNUZ ÇÜNKÜ ÖZELLİKLE 1-2-3-4 TE ÇOK KAFAM TAKILDI CEVABINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER

Dosyalar

DeathKinq

Tanınıyorum
Server
Takımı
Galatasaray
Girmiş olduğunuz private serverle alakalı sorunlar yaşayabilirsiniz.
Bazı serverlerde desteklemiyor.

Takımı
Seçiniz...
Yeni güncelleme ile değişenler nedir?

Takımı
Galatasaray

vSro Alchemy Tool

KURULUM:

Bilgilendirme :
-Bu program VSRO dosyaları ile açılan private serverlarda otomatik alchemy işlemini yapar (Blue basma, artı basma, iç değerleri değiştirme gibi). Program Windows XP, 7, 8 ve Windows 10 ile uyumludur.

Programın Kullanılması için Gerekenler:
-Programı geliştiren kişin sitesinden üyelik alınmaktadır.Alınan üyelik ile çalışmaktadır.

v3.5.3:

:dw1:

Üye Ol

-Kayıt olduktan sonra mailinize gönderilecek doğrulama linkinden üyeliğinizi aktif etmeyi unutmayınız. Genellikle mailler spam kutusuna düşmektedir.

+ Ayrıştırma hatası düzeltildi.
+ AutoSkillUp eklendi.

EXL ailesi iyi forumlar diler :kalp:
:footer:
/Güncel.

vSro Alchemy Tool

KURULUM:

Bilgilendirme :
-Bu program VSRO dosyaları ile açılan private serverlarda otomatik alchemy işlemini yapar (Blue basma, artı basma, iç değerleri değiştirme gibi). Program Windows XP, 7, 8 ve Windows 10 ile uyumludur.

Programın Kullanılması için Gerekenler:
-Programı geliştiren kişin sitesinden üyelik alınmaktadır.Alınan üyelik ile çalışmaktadır.

v3.5.3:

:dw1:

Üye Ol

-Kayıt olduktan sonra mailinize gönderilecek doğrulama linkinden üyeliğinizi aktif etmeyi unutmayınız. Genellikle mailler spam kutusuna düşmektedir.

+ Ayrıştırma hatası düzeltildi.
+ AutoSkillUp eklendi.

EXL ailesi iyi forumlar diler :kalp:
:footer:
mükemmel

Yukarı Alt