Kalkandelen

Bilgiliyim
Takımı
Besiktas

vSro Alchemy Tool

KURULUM:

Bilgilendirme :
-Bu program VSRO dosyaları ile açılan private serverlarda otomatik alchemy işlemini yapar (Blue basma, artı basma, iç değerleri değiştirme gibi). Program Windows XP, 7, 8 ve Windows 10 ile uyumludur.

Programın Kullanılması için Gerekenler:
-Programı geliştiren kişin sitesinden üyelik alınmaktadır.Alınan üyelik ile çalışmaktadır.

v3.5.3:

:dw1:

Üye Ol

-Kayıt olduktan sonra mailinize gönderilecek doğrulama linkinden üyeliğinizi aktif etmeyi unutmayınız. Genellikle mailler spam kutusuna düşmektedir.

+ Ayrıştırma hatası düzeltildi.
+ AutoSkillUp eklendi.

EXL ailesi iyi forumlar diler :kalp:
:footer:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Doma$no

Betadan çıktı program linki yenile dostum yardımcı olurum isteyene program bende de var.Hg fusera bin basar.HG Fuser gibi bir çöple uğraşmasın kimse boşuna . Artı basar blue ve stat da basıyor

Kalkandelen

Bilgiliyim
Takımı
Besiktas
#Link yenilendi program beta testinden çıkmış bulunmakta . İyi forumlar

Betadan çıktı program linki yenile dostum yardımcı olurum isteyene program bende de var.Hg fusera bin basar.HG Fuser gibi bir çöple uğraşmasın kimse boşuna . Artı basar blue ve stat da basıyor
Aga bana yardım etsene team wiwer dan yaparmısın

Kalkandelen

Bilgiliyim
Takımı
Besiktas
#Yeni Download Link eklenip, güncellenmiştir.
#Yeni Kayıt Link eklenip , güncellenmiştir.

İyi forumlar.

IP/Port girdikten sonra hala "Please fill out IP and Port" hatası veriyor. Kullanabilen var mı?

üye oldugum halde bunu diyo Erişim reddedildi. Bu sayfayı görüntüleme yetkiniz yok.

Takımı
Galatasaray
/Yeni sürüme güncellendi , uyarıyı okumadan kullanmayınız.

siteye üye oldum botun son sürümünü indirdim login başarılı diyor client i aç diyorum clientide açıyor ama botun sağ tarafında karakter bilgileri görünmüyor oyuna giriyorum ama bot karakteri görmüyor atladığım yer olabilir mi diye resimli anlatım varsa aşama aşama yapayım dedim sorunum bu:?

Takımı
Galatasaray
siteye üye oldum botun son sürümünü indirdim login başarılı diyor client i aç diyorum clientide açıyor ama botun sağ tarafında karakter bilgileri görünmüyor oyuna giriyorum ama bot karakteri görmüyor atladığım yer olabilir mi diye resimli anlatım varsa aşama aşama yapayım dedim sorunum bu:?
Hangi sürümü yükledin ?

Yukarı Alt