Arkadaşlar yeni bir leptop aldım özellikleri;

-intel core 2 due 2.0
-3 gb ram
-ATI hd 2400 TX 512(1024 yükseltile bilir)
-Vista

Sro yu yükledik oyuna giriyorum ıd pw yazıyorum sonra karakter seçmeye gelip oyundan atıyo yada oyuncu seçip devam edince oyundan atıyo programın kapatılması gerekti filen dio ben sorunun vistadan kaynaklandığını düşünüyorum clienti filen de değiştirdim orjinalide dahil hepsinde aynısı oluyo önerilerinizi bekliyorum

bence vista dan kaynaklanıyordur çünki vista da underground 2 oynuyordum bilgisayar çöktü dona dona oynuyordum zaten xp professional bir kurdum donma yok kasma yok restart yok amaneyn oney öyle ya tavsiye ederim :thumbsup:

oyun oynucaksan xp iş yapcaksan vista işletim sistemleri tercih etceksin beylerrrr.....
vista görünüm olarak çok güzelllll, ama oyun oynamada berbat aynı sıkıntıyı bende yaşıyorum......

bnm pc vista ama hiç sikayetim yok gta4 oynayabiliyorum ve tavsiye ederim herkese vistayı
.Gün gelecek herkes vistaya gececek!

bende 2 gb ram vardı 2 li çamıodu yarım ekran kartı vardı 1 açıodu 2 açmıodu formatsız düzelmez güzle bi format ama vista görünümlü vista yapma vistadan daha beter kasıoyo 2 gblık bilgisayar 2 tane zor kaldırıo öle 4everxp

Yukarı Alt