exlnwo.png

VİSTA DA NASIL BOT CALIŞTIRILIR???

Merhaba arkadaşlar bir cok kullanıcının Vista da bot caliştiramadıgını (bende dahil) gordum.
Bu arkadaşlar bottan mahrum kalmasınlar diye bir calişma yaptım inşallah begenirsiniz ve size faydası dokunur.

Şimdi bot caliştirmak icin ne yapacagimizi sirasıyla acıklayalım.

1) İlk once bot programına sag click yapıyoruz ve yonetici olarak caliştir diyoruz.

:!: Windows tan bir uyarı gelecek buna izin ver deyin ve bot acilir giriş deyiniz.

2) Şimdi Silkroad Online Launcher e sag click yapıtoruz ve buna da yonetici olarak caliştir diyoruz.

:!: Windows tan bir uyarı gelecek buna izin ver deyin. Ardından karşımıza Launcher geliyor hangi serverde oynuyorsak start diyoruz ve ID-PW yazdıgımız ekran geliyor.

Buraya ID ve şifremizi yazdıktan sonra ''connect'' e tıklıyoruz ve characterimize giriyoruz.
Ardından F7 ye basınca ayarlarımız geliyor.

Burada gerekli ayarlarımızı yaptıktan sonra characterimize giriyoruz ve skilleri geliyor skillerde ayarlandıktan sonra F6 ya basarak botumuz kasmaya başliyor :popcorn: :santa:

Sonunda bitti :curtain: Herkese iyi oyunlar diliyorum :beer:

topicsonugorseli.png

peki benimki xp sp2 bende neden çalışmıyo f7ye bastığım halde sayfa bile gelmiyor bunun sebebi ne acaba lütfen yardımcı olurn

bnn de botu kurdum ama çalıştıramıyorum ayarları chara girmeden öncemi yapıcaz??

oyuna gırdıkden sonra yapmtım yıne olmadı orjinal client ve orjinal sibi botu olan vrmı warsa upload edebılrmı

Yukarı Alt