ıd pass yazdıkan sonra confirm dıorum laptop acılp kapanıo sorun nedr acaba ??
ram:1 gb ekran kartı 128 mb paylaşımlı
:?!!!

ben laptopa kuramadım bile yhaa :S agzna zctıgım laptopu vistada ole! frame workten bence sorun aradım vistaya uygun frame workte bulamadım yuklenmedi bende yani!

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
vista için kurulum çözümleri var sitede onları uyguladınız mı peki Question

Ben Birde Bilgisayarımı Değiştiriken Leptop Alcaktım Son Anda VazGeçtim Yine Masaüstü Aldım

Nazar Deymesin İyi Çalışıyor Silkroad ..... detective

DC Dışında :lolmuch:

XipeHocter demiş ki:
Ben Birde Bilgisayarımı Değiştiriken Leptop Alcaktım Son Anda VazGeçtim Yine Masaüstü Aldım

Nazar Deymesin İyi Çalışıyor Silkroad ..... detective

DC Dışında :lolmuch:
Hayırlı Olsun yeni pc ne diyelim popcorn

Yapabiliyosun Xp benim babam leptop'u Xp yaptı keske bende benim pc'yi Xp aptırsaydım.Benimde vista sürümü Confused

Ben de sana katılıyorum.bende vista home basic var.silkroad çalışmıyor.512ram 512 de ekran kartı var.ben de pcyi xp ye çevireceğim.bi de adaş 2den fazla çar açma proğramı varmış,en az 1gb ramle çalışıyormuş bunu biliyormuydun.ben 1 gb ram alıcam 1,500 mb ram olcak.sana tavsiyem sen de xpye çevir.

arkadaşım lap topla 2 tan e lvl 70 + çar yaptım

bataryayı cıkar devamlı fişe takıp oyna + laptıop altlığı al fanlı masa üstündeki performansın aynısını sağlar sana

benimde bilg vista oyun vista bilg ilk acıldıında kasar biraz ama 15 - 20 dak. sora bişii kalmas oda loopback kurulumunu yaparsan gider oda biras zor anlatmakla olmuo :lol:

sezgin_22 demiş ki:
Ben de sana katılıyorum.bende vista home basic var.silkroad çalışmıyor.512ram 512 de ekran kartı var.ben de pcyi xp ye çevireceğim.bi de adaş 2den fazla çar açma proğramı varmış,en az 1gb ramle çalışıyormuş bunu biliyormuydun.ben 1 gb ram alıcam 1,500 mb ram olcak.sana tavsiyem sen de xpye çevir.

peki nerde gördün o programı bizede söler misin??

Yukarı Alt