Bunu oynicak olsam gider Aion veya Wow oynarım oynadığımı anlarım ... Aionda parada çok kastı beni ama oynanması gereken bir oyun oynayın bu oyunu türk gençleri liseli kardeşlerim :)

FantastiC demiş ki:
Bunu oynicak olsam gider Aion veya Wow oynarım oynadığımı anlarım ... Aionda parada çok kastı beni ama oynanması gereken bir oyun oynayın bu oyunu türk gençleri liseli kardeşlerim :)
Valla bence kendi adına konuş artık her türlü yaratığa tıkla skill kullan türü oyunlar eskide kaldı ve bence çok sıkıcı sabah akşam yaratık öldürmekten ben şahsen bıktım,vindictusta bölümleri oynarken sanki ps'de bir bölüm geçiyormuşum hissi yaratıyor ve kesinlikle hiç sıkmıyor değişikliklere açık olmalısın :thumbsup:

en kısa zamanda bende başlamayı düşünüyorum gerçekten videolarından alışılmışın dışında bi online oyun oldugu anlasılıyo :)

Oyunda pek aksiyon yok hep aynı ilerliyor görev al görev yerine git temizle gel daha çok Divine Souls'a benziyor hatta o bundan daha çok içerikli gibi geldi bana hiç yoksa town sistemi falan vardı.

Cladren

Tanınıyorum
Polovets demiş ki:
Lukreto demiş ki:
metin2 ye benziyor :lol: :lol:
Evet haklısın oyunu yaparken bire bir metin2 ye benzemesi için çok uğraşmışlar :thumbsup:

Grafiklere bak aynı metin2; makara:

Aynısı makara:

Bu Türk oyuncularındaki her oyunu silkroad ve metin2 ye benzetme çabaları ne zaman son bulacak merak ediyorum :roll: :P

Yukarı Alt