Kayıt
19 Temmuz 2007
Mesajlar
151
Beğeniler
0
Şehir
singapore
Buyrun Link : http://www2.fraps.com/setup.exe
CracKLi versiyon:http://www.speedyshare.com/977426242.html
Resimli Kurulumu ve Anlatımı

programı yüklüyoruz ve masaüstündeki simgeye tıklıyoruz.

-Resim Silinmiş.
Karşımıza şöyle bir pencere geliyor. Start fraps minimized kutusunu işaretliyoruz.
-Resim Silinmiş.
Fps sekmesinde Overlay Corner yazan dört köşeli pencerede FPS değerinin nerde gözükmesini istiyorsanız oraya 'tik' koyuyorsunuz. Genelde sağ üst köşe kullanılır.
-Resim Silinmiş.
Sonrasında screenshots sekmesine geliyoruz. Burda ekran görüntüsünü hangi tuş ile almak istiyorsanız ayarlayabilir yada kendi değeri olan F10'u kullanırsınız. Aldığınız görüntülerin hangi formatta kaydedilmesini istiyorsanız onu seçersiniz. JPEG daha az boyutta olacağı için onu seçmenizi öneririm fakat programı satın almanız gerekir yoksa BMP olarak kaydedilir imajlar.
-Resim Silinmiş.
Son olarak movies sekmesine geliriz bu kısım eğer oyunlardan video görüntüsü kaydetmek istiyorsanız kullanabilirsiniz. Kendi ayarı olan F9 ile oyun içinde kayıda başlayabilir durmasını istediğinizde tekrar F9'a basabilirsiniz. Oyun içinde bu işlem sisteminiz kasmanıza sebeb olabilir ve dosya boyutu sıkıştırılmamış olduğundan fazla yer kaplayabilir.

Sıkıştırılmamış dosyanın boyutunu küçültmek için VirtualDub programını kullanıcaz.30 saniyelik bir video fraps ile 150-200mb yer kaplarken VirtualDub programı ile bu boyutu 5-6mb'a indirebiliriz.


mavi bunu dene işe yararsa haber ve Konu açacağım oK Wink
 
Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt