Evet arkadaşlar bikaç dakika önce okulun labaratuarında sro oynarken isuyu buldum mertin(Bloodia) yanına koştum ve bana pill al dedim xD5 kat çıkıp geri indim bunu söylemek için xD Uğraştık uğraştık sonunda kestim lanet şeyi xD
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
tbrkler hacım darısı basımıza ama ben bladeyım nasıl basımıza qelıcek anlamadım :D:D

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
tebrik unique kesmek apayrı bir keyftir darısı bizlere bu arada inventte yer alan sarı zımbırtı nedir ne işe yarar nereden alınır ?

extraloob demiş ki:
tebrik unique kesmek apayrı bir keyftir darısı bizlere bu arada inventte yer alan sarı zımbırtı nedir ne işe yarar nereden alınır ?
Event yaratıklarından çıkan event zımbırtısı Okan abi So-ok a kırdırılan şeylerden.

Yerdeyken dış görünüşü jewel boxun aynısı.

Isy için tebrikler nice uniqlere :mrgreen:

Vermillion demiş ki:
Evet arkadaşlar bikaç dakika önce okulun labaratuarında sro oynarken isuyu buldum mertin(Bloodia) yanına koştum ve bana pill al dedim xD5 kat çıkıp geri indim bunu söylemek için xD Uğraştık uğraştık sonunda kestim lanet şeyi xD
- Resim Silinmiş.
İşte Benim Brotherim :beer: Taaa spor salonuna kadar depar attıktan sonra koştum büyük heycanla isu burda die . Pill'ini getirdim ilk kesimimizi okulda yaptık hadi inş. bizede nasip olur 82 lv olduk tık yok :headbang: :thumbsup: Tebrikler :muck:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
:D hll ossun kanki devamını diliorum ben uraşmayın dşom uniqlerle hele bi 90 olak öle diom ama neyse :D bu arada bloodia eğer uniq istiosan nuker aç derim ama lord dan sorasını kesemessin hatta lordda bile ölebilir :D benim nukeri isu ya kadar gitcek hale getirdim gerisi ni blade le halledecem inş :D

Yukarı Alt