Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Majestic demiş ki:
Ovvvvvvv.Harbiden yakışmış.Ya ne güzel keşke böyle kaliteli insanlar herzaman hakettiğini alabilse.CoupeR hacım harika gitti sana bu renk.:wink1:Hmm.Şu rengin hakkını vermeye başla istersen ehuhe.:DParis bir ara uçar gibi oldu sonra duruldu.İnşallah isteklerimizi elinden geldiği kadar karşılarsın. x)

Ps:Baba bugün tatil günüm tatildemiyim yoksa asıl işi bugünmü işliyorum anlamadım sabahtan beri annem ve my peder tarafından sürekli biryerlere yönlendiriliyorum.Arabayı daha yeni park ettim lol.
araba ne marka bro XD

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
hardcore demiş ki:
extraloob demiş ki:
hardcore resim çıkmamış ne içer öğrenemedik :D
yoo baba, resim gözüküyor... :mrgreen:

uuuu baba absent bizim screamadle müdavimidir bu içkinin de ben hiç içme fırsatı bulamadım lakin bu da saf alkol be kuzum %70 alkol mü ne ufff 2 duble içilmez ki bu ihihiii ama north 4 duble içiyorsun hemde kefyle :D :P

lakin zirvede ki alkolu koymuşsun işi biliyorsun ki 1-2 haftadır çok dikkatimi çekiyorsun tam bizim aristokrat aileden birisisin gibi duruyorsun acep öyle mi :beer:

Prada

Size biraz içki dersi vermek gerekiyor.. Absinte anasondan yapılır.. Alkol oranı %70 ile %85 lere kadar çıktığından dolayı içim keyfi yoktur.. Şahsen ben 13 dakika dayanabildim çok feci çarpıyor yani keyifsiz bi içki..

İçinde bulunan peri tozu yüzünden birçok ülkede satışı yasaktır.. Spotlardan free shoplardan veya kaçak getirten bazı büfelerde bulursunuz.. Yada senin resmindeki gibi 2.ci kalite çakma absinthelerle kendinizi oyalarsınız...

Sonuç : absinthe adamı maymun ettiği için Babalar asla o riski göze almaz :wink1: Baba şişe bittiğinde ağzını silip kalkandır :santa:

Illa absinte diyosan kralı aşşağıdakidir​

c4f9_1.JPG

P.S: Bu yüzdende Godfatherin Smirnoff seçimine kattiyen katılıyorum :beer:

tekila olmeca der geçerim
tuz ve limon kombinasyonuyla aklımda unutamadığım bir tad bırakabilmişti :mrgreen:

bu arada absinteyi yakıpda içtiklerini duydum doğru mudur?

Öncelikle CoupeR'e başarılar
@hardcore : Allahın keşi :twisted:

Ps : Bana bölüm yetkisini verin playboy olayım :P

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
yakılıp içilen tek içki var B52 3 duble içmiş ve hiçbirşey olmamış adamımdır.

absent olayına gelince evet kaşıkla bile içildiğini okumuştum, lakin ortam içkisi değildir ^^

alkol olayında bana ders vermek isteyenler önce anketler bölüünde açtığım anketleri bir yorumlasınlar sonrasında karşıma gelsinler :P

Okan abi Playboy veliahtı seçerken bi kapışma falan olsa :P :twisted:

ps: Aklıma masaya koy kapıştıralım der gibi geldi :mrgreen: :twisted:

Prada

extraloob demiş ki:
yakılıp içilen tek içki var B52 3 duble içmiş ve hiçbirşey olmamış adamımdır.

absent olayına gelince evet kaşıkla bile içildiğini okumuştum, lakin ortam içkisi değildir ^^

alkol olayında bana ders vermek isteyenler önce anketler bölüünde açtığım anketleri bir yorumlasınlar sonrasında karşıma gelsinler :P

Hahahhaa babacım sen yapma bari :santa: Ikımızın msjının arasında 10 saniye oynuyor sen neden üzerine alındın senin postun yoktu ben onu yazarken.. Zaten hemen hemen aynı şeyleri yazmışız :P

P.S : Resmin altındaki dipnotu pas geçmişsin birde :cry:

Yukarı Alt