Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Avenger demiş ki:
Gezdinmi Antalyayı abi bende geçen p.tesi gittim tatile köprülü kanyon da rafting yapmadan - düden şelalesine gitmeden dönülmez antalyadan onu öğrendim umarım sende gitmişsindir :headbang: :headbang:

pederin asker arkadaşı antalya vergi rekortmenidir dönem dönem 1. olur bu bağlamda benim 6 yaşımdan beri hayatın antalyada geçer aile zengin olduğu için ve çocukları benimle yaşıt olduklarından iyi anlaşırız ben yaz kış gelirim bak ezbere bildiğim yerleri yazayım.

bak sahilden yol yol yazıyorum hemde :P

örnekköy-lara-ışıklar-konyaaltı-kemer
manavgat
side
korkuteli
serik
belek
çamyuva
tekirova

bu yazdıklarımı ezbere bilirim 8)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Crisis demiş ki:
Gecen hafta antalyadaydım,yine haberimiz olmadı tatile cıktıgından...Gecen yılda aynısını yaptın abi yaa.. summer2: summer4: summer7:

şimdi istanbul etkinliği yapacağız ona katılırsın eğer istanbul'daysan kuzum :muck:

extraloob demiş ki:
Crisis demiş ki:
Gecen hafta antalyadaydım,yine haberimiz olmadı tatile cıktıgından...Gecen yılda aynısını yaptın abi yaa.. summer2: summer4: summer7:

şimdi istanbul etkinliği yapacağız ona katılırsın eğer istanbul'daysan kuzum :muck:
Fethiyedeyim ben herzaman abi,gecen yıl burdaydın haber vermeden tatil yaptın gittin.Bu yılda antalyaya gelmissin gene haberimiz yok :roll:

extraloob demiş ki:
Crisis demiş ki:

Bro ne etkinliği hiç haberimiz yok yahu :roll:
İstanbul'dayım inşallah bu etkinliğe katılırım.
Ps: İnşallah buda extraloob halı saha maçına dönmez :lol:

extraloob demiş ki:
Avenger demiş ki:
Gezdinmi Antalyayı abi bende geçen p.tesi gittim tatile köprülü kanyon da rafting yapmadan - düden şelalesine gitmeden dönülmez antalyadan onu öğrendim umarım sende gitmişsindir :headbang: :headbang:

pederin asker arkadaşı antalya vergi rekortmenidir dönem dönem 1. olur bu bağlamda benim 6 yaşımdan beri hayatın antalyada geçer aile zengin olduğu için ve çocukları benimle yaşıt olduklarından iyi anlaşırız ben yaz kış gelirim bak ezbere bildiğim yerleri yazayım.

bak sahilden yol yol yazıyorum hemde :P

örnekköy-lara-ışıklar-konyaaltı-kemer
manavgat
side
korkuteli
serik
belek
çamyuva
tekirova

bu yazdıklarımı ezbere bilirim 8)
korkuteli'nin sadece merkeze giderken yolunu kullandık laraya gittik manavgattan köprülü kanyona giderken geçtik sanırım benim ilk gidişim ama gayet beğendim
ayrıca; adım başı alışveriş mağazası,mahalle kahvelerinde bile neredeyse her şeyin ingilizceside yazıyor,vizenin kalkması ile rus turistler çoğalmış ve maşşallahları vardı bu da sevdiğim yanlarından birkaçı tatil ve antalya için :twisted: :twisted: :lol:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Crisis demiş ki:
extraloob demiş ki:
Crisis demiş ki:

Fethiyedeyim ben herzaman abi,gecen yıl burdaydın haber vermeden tatil yaptın gittin.Bu yılda antalyaya gelmissin gene haberimiz yok :roll:

off mamba sen fethiyede misin ömrün uzuyordur orada yaa walla süppooo yerli hatun olayları nasıl sizin oralarda var mı yerli hatun ?

Dedim okan abi güzel fotolar koyar 4. fotorafdan sonra bitmiştir benim için :D :D hoş geldin okan abi :D

Mopneet

Şuna bayıldım. :P

Hocam kaldığın otel babamın TUGIAD'dan arkadaşınındır. O otelde 7 gün karpuzun sadece ortasındaki çekirdeksiz kısmını yemiştim. :lol: Havuzlarda ki kaydırak bölümü muhteşemdir. Sifon adını taktığımız kahve fincanına benzeyen bir şey var. İçinde dönüp dönüp delikten düşüyorsun. Sarı kaydırak muhteşem. O hızla aşağı inerken için çok fena oluyor. Muhteşem bir yer seçmişsin tatil için gerçekten. Hoş geldin. ^^

Dn: Kuş yuvaya döndü. sin: :P

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Mopneet demiş ki:

Hocam kaldığın otel babamın TUGIAD'dan arkadaşınındır. O otelde 7 gün karpuzun sadece ortasındaki çekirdeksiz kısmını yemiştim. :lol: Havuzlarda ki kaydırak bölümü muhteşemdir. Sifon adını taktığımız kahve fincanına benzeyen bir şey var. İçinde dönüp dönüp delikten düşüyorsun. Sarı kaydırak muhteşem. O hızla aşağı inerken için çok fena oluyor. Muhteşem bir yer seçmişsin tatil için gerçekten. Hoş geldin. ^^

delisin sen o sifon dediğine ben bok çukuru adını taktım her turda yarılıyorum gülmekten bir de ben yatarak kayıyorum çok hızlı çocuklar 2 tur dönmeye çalışırken ben 3 tur dönüyorum sonra tahliye tabi ahahaha deli birşey yaaa :mrgreen:

Mopneet

extraloob demiş ki:
Mopneet demiş ki:

delisin sen o sifon dediğine ben bok çukuru adını taktım her turda yarılıyorum gülmekten bir de ben yatarak kayıyorum çok hızlı çocuklar 2 tur dönmeye çalışırken ben 3 tur dönüyorum sonra tahliye tabi ahahaha deli birşey yaaa :mrgreen:
:P bok çukuru lool :lol:

tatil yerinden diyorum mekan olarak :lol: fotoları gördükçe insanın tatil yapası geliyor :beer:

Yukarı Alt