Kyrojen

Bilgiliyim
- Resim Silinmiş.

Milli Takım teknik direktörü görevden ayrılacağını açıkladı. Ayrılacağı tarih:

Milli Takım teknik direktörü Fatih Terim, Afrika 2010 kupasına katılamamanın üzüntüsünü yaşadığını ve görevden ayrılma kararı aldığını bildirdi.

Dünya Kupası'na katılma hakkını kaybeden ve son maçta Belçika'ya yenilen A Milli Takım'ın Teknik Direktörü Fatih Terim ''Bursa'daki Ermenistan maçı benim için bir veda maçı olacak'' dedi.

Fatih Terim, Ermenistan maçından sonra istifasını sunacak.

FATİH TERİM'DEN ÇARPICI AÇIKLAMALAR

A Milli Takım Teknik Direktörü Fatih Terim, Belçika mağlubiyetinden sonra çarpıcı açıklamalar yaptı

Fatih Terim maçtan sonra şöyle konuştu:

"Bu turnuvada kendimizi başarısız kabul ediyorum.. Bu grupta en kötü ihtimalle ikinci olmalıydık.. Eğer ikinci olamadıysak burada suçlu teknik direktördür..

Bir kere maç öncesini değerlendirmek lazım. Bosna'nın birinci ve ikinci golünden sonra soyunma odamıza bomba düştü.. Bosna'dan gelen haber oyuncularımızın konsantrasyonunu bozdu..

Kendimizi Estonya'nın bir puan almasına hazırlamıştık.. Gelen haberle başımız öne düştü.. Bir iddiamızın kalmaması oyuncularımızı psikolojik yönden etkiledi.. Hiç bir zaman oyuncumu suçlamak benim tarzım değil.. Böyle bir durumda bile mücadele ettiler.. 1-0'dan sonra beraberliği yakalasak belki 2-1 öne de geçebilirdik.. Bu işte yargılanması gereken kişiler oyuncular değil, biziz.. Kaybettiler diye onlara bir şey söyleyemem.. İtalyan hakemin bizi anlamasını beklemiyorum.. "

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
bencede doğru bi karar ama ne demişler Gelen gideni aratır.İnş bu durumlara düşmeyiz..

Xplosive

Bilgiliyim
Görevi bırakırsa yerine kimin getiriliceği de önemli. :roll:

Majestic demiş ki:
Bakın arkadaşlar çok saçma düşünüyoruz.Fatih hoca kaliteli bir hoca bunun aksini kimse ispat edemez.Her teknik adamın ve her takımın hataları olur her zaman milli takım ve Fatih Terim başarılı olacak diye bir kaide yok neden İngilterede böyle değilde Türkiye'de böyle?Üst üste 3 maç kaybeden bir teknik adam ertesi gün neden istenmiyor?Oysa geçen sene misal takımı şampiyon yapmışsa...Yazık olacak Fatih Hocayı milli takım arayacak.Aldığı paranın karşılığını verdimi veremedi lakin bundan sonra milli takımdan gitmesinin ancak götürüsü olur getirisi olmaz.Ancak milli takıma otoritelerde onaylıyorsa bundan sonra böyle devam edecekse gitsin ama 2012'ye bir toparlanma silkinme dönemi ile gireceksek kalsın.
Cok haklısın, unutmayalim ki önceki dünya kupasında cok ilerlemiştik o zaman heyt fatih hoca nasıl bir hoca kral adam ya diyorlardi yenilincemi adam kötü oldu, A milli Futbol Takımını ondan iyi yönetecek biri oldugunu sanmıyorum :roll:

Majestic demiş ki:
Bakın arkadaşlar çok saçma düşünüyoruz.Fatih hoca kaliteli bir hoca bunun aksini kimse ispat edemez.Her teknik adamın ve her takımın hataları olur her zaman milli takım ve Fatih Terim başarılı olacak diye bir kaide yok neden İngilterede böyle değilde Türkiye'de böyle?Üst üste 3 maç kaybeden bir teknik adam ertesi gün neden istenmiyor?Oysa geçen sene misal takımı şampiyon yapmışsa...Yazık olacak Fatih Hocayı milli takım arayacak.Aldığı paranın karşılığını verdimi veremedi lakin bundan sonra milli takımdan gitmesinin ancak götürüsü olur getirisi olmaz.Ancak milli takıma otoritelerde onaylıyorsa bundan sonra böyle devam edecekse gitsin ama 2012'ye bir toparlanma silkinme dönemi ile gireceksek kalsın.

+1

Xplosive

Bilgiliyim
|SicknesS| demiş ki:
Majestic demiş ki:
Cok haklısın, unutmayalim ki önceki dünya kupasında cok ilerlemiştik o zaman heyt fatih hoca nasıl bir hoca kral adam ya diyorlardi yenilincemi adam kötü oldu, A milli Futbol Takımını ondan iyi yönetecek biri oldugunu sanmıyorum :roll:
Şenol Güneş değil miydi ozamanki hoca? :roll:

Türk basınına sinir oluyorum.Adam böyle bi açıklama yapmıcaktı .Basının sordugu sorular sıktı adamı kararını değiştirdi ve ayrılcagını acıkladı.Off off.Fatih Terim gibisini zor bulursunuz ama terim gidince kim gelecek orası meçhul.

Yukarı Alt