Kayıt
10 Nisan 2007
Mesajlar
7.172
Beğeniler
0
Şehir
Paralel evren


Van'ın Edremit ilçesinde bazı vatandaşların, Van Gölü'ne parlayan bir cismin düştüğünü iddia etmesi üzerine Emniyet Müdürlüğü ekipleri, sahil güvenlik botlarıyla arama yaptı.

Dün gece saatlerinde parlak bir cismin, Van Gölü'nün Edremit sahiline yakın bir bölgesine düştüğünü iddia eden bazı vatandaşlar, durumu İlçe Emniyet Müdürlüğüne bildirdi.

Vatandaşların, düşen cismin göl yüzeyinde bir süre beklediğini ve sonra gözden kaybolduğunu belirtmesiyle Emniyet Müdürlüğü Sualtı Arama Kurtarma ekipleri ile sahil güvenlik ekiplerine bilgi verildi. Sahil güvenlik botları ile gölün yüzeyinde arama yapan ekipler, herhangi bir cisme rastlayamadı.

Olayı gören ve durumu polise bildiren restoran sahibi Veysel Çağıtay, bir cismin yanarak göl üzerine düştüğünü iddia ederek, ''Göl yüzeyinde 15 metre mesafede dev iki lamba yanıyordu. Bir yıldıza benziyordu. Ne olduğunu anlayamadık ve durumu polise bildirdik'' dedi.

van gölü canavarıdır :mrgreen:

 
Kayıt
7 Haziran 2008
Mesajlar
9.731
Beğeniler
97
Şehir
İstanbul
Server
Assos
Takımı
Besiktas
Van gölü canavarıdır yazmak için girmiştim konuya da zaten :lol:
 

Avasin

 
Kayıt
12 Ocak 2009
Mesajlar
6.431
Beğeniler
5
Şehir
Santa Clara/Küba
yaa vanda canavarlar üstüne öyle ses kaydı yaptılar ki gına geldi artık canavar karşımıza çıksada görsek şu meşhur ELMA HIRSIZI canavarı :)

ps : burda lakabı elma hırsızı. bahçelere girip elma çaldığı söyleniyo :P
 
Yukarı Alt