- Bilindiği gibi sitedeki konuların tamamı bir iki mod arkadaş tarafından silinmiştir

- Tam olarak onlarmı yaptı yoksa kullanıcı adları ve şifreleri başkalrının eline mi geçti başkaları mı yaptı onların nickle bilmiyorz

- O yüzden bu kişilere yönelik hakaret içeren mesajlar atmayın zaten onlar yapmışsa bir hal çaresine bakılacak ama şimdilik herkes kafasına göre konuşmasın

- Son bir isteğim bir ricam olacak herkesten lütfen önünüze gelen her konuya bu foruma olanlarla ve o mod arkadaşlarla ilgili postlar yazmayın forumu kirletmeyin

- Önüne gelen her yere saçma sapan boş konular açanların konuları silinip cezalandırılacaktır

- Bu foruma yakışır üyeler olduğunuzu gösterin bana lütfen Teşekkürler herkese...

ayrıca ben o arkadasların öyle seyler yaptığına inanmam cünkü demin siteye gerekli updateler yapılmadığını fark ettim Confused

istenilen kullanıcı adına ait pwd ler alınabiliyor ama biraz uğraşla Confused

ben adminlerimizin bu konulara özen gösterdiğini sanıyordum Crying or Very sad

ulan insanlarda haysiyet kalmamıs adam kendi mod olduğu siteyi hack liyo bunu yapan o..ç farkı yoktur arkadaşalr küfürlü konuştuğum için üzgünüm çok sinirliyim suan bu kadar olmaz ya Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Mad Mad

apiah demiş ki:
ulan insanlarda haysiyet kalmamıs adam kendi mod olduğu siteyi hack liyo bunu yapan o..ç farkı yoktur arkadaşalr küfürlü konuştuğum için üzgünüm çok sinirliyim suan bu kadar olmaz ya Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Mad Mad
Sen ne diyorsun ya.Biraz forumu gez millete iftira atma Evil or Very Mad !

en azında 22 :mrgreen:

ayrıca biz mantıksızmı yazıyoz alındım simdi :mrgreen: XD

Yukarı Alt