Advance

kendime sorular sormaya "ben kimim ne işim var buralarda vs vs" bu soruları kendime neden sorduğumu düşündüm nedeni...

Brooklyn

Buralıyım
kendime bir dur diyebildim ve kendimi sokağa attım ve artık herşey çok değişmişti herkes ...

bir kolbastı ekibi geldi ve oynamaya başladık ve ge göreyim ekipten birisi...

Arpı kırdın dediler...
Evet arp kırılmıştı ne yapmalıydım şimdi , babamın en güzel arpı...
Ve aklıma süper bir fikir geldi.;

yolda 2. el gitarcı geldi karşıma gitarlar çok ucuz veresiye de var aldım hemen eve gittim birde ne görem gitar...

Brooklyn

Buralıyım
da sadece 1 tel vardı hemen müzik aletleri satan yere döndüm dedim "Bu gitarın sadece bir teli var" . Adam aldırış etmeden şu cevabı verdi :

da şaşkınlık içindeydim türkiyede inglizce konuşan bir dükkan sahibi ilkokul 4 den beri ingilizce görmeme ragmen bi gram bişey anlamıyor ve söyleyemiyordum ne yapmalıydım 1 telli gitarımı nasıl yaptıracaktım dükkandan cıktım ve bana gitarı satan adamın yanına gitmeye koyulurken....

evime hırsız girmiş.. sonra onunla uğraştım polise gittik geldik neyse .. 2 ay sonra mahkememiz vardı .. hırsız ceza evine girdi.. ve bana giderken şu söz verdi .. bunu senin yanına bırakmıcam .. bende araba bindim ve evime gittim tam evin kapısını açtım ve birde ne göreyim ....

Yukarı Alt