10-12 yaşında çocuk işte ne desen boş Bursa' ya gelde o lafı sana yedireyiMMMM BİCH!!!!

NOT:pale kendini bişey sanıyo klavye delikanlısı konuşturma beni şimdi burda götün yiyosa gel kavgaya sanal ortamda konuşmak kolay... Evil or Very Mad Evil or Very Mad

TurKKillS demiş ki:
10-12 yaşında çocuk işte ne desen boş Bursa' ya gelde o lafı sana yedireyiMMMM BİCH!!!!

NOT:pale kendini bişey sanıyo klavye delikanlısı konuşturma beni şimdi burda götün yiyosa gel kavgaya sanal ortamda konuşmak kolay... Evil or Very Mad Evil or Very Mad
sitede saygı lütfen söle bakalım bursanın neresi ben yerimi verem istersen böyle internette kolay meydan okuması Bursa/Osmangazi/GarajAltı/Basaran beklerim kardelen cafe

nasonex demiş ki:
TurKKillS demiş ki:

sitede saygı lütfen söle bakalım bursanın neresi ben yerimi verem istersen böyle internette kolay meydan okuması Bursa/Osmangazi/GarajAltı/Basaran beklerim kardelen cafe
İşim senle deil kardeş Bastersle ben sana ablammmmm deyim ne dersin...

tmm bialder sen haklısın ama bakarmısın topicin baslıgına üstekine bir lakap bul isteyen herkes bişey yazabilir bencede ablam kelimesi kötü ama o sana ablam yazsaydı sende ona yavrum yazabilirdin demi Wink
öle herkese meydan okuyanları sevmem onun yerine adam ol insan ol Wink
hersey karsılıklı :mrgreen:

nasonex demiş ki:
tmm bialder sen haklısın ama bakarmısın topicin baslıgına üstekine bir lakap bul isteyen herkes bişey yazabilir bencede ablam kelimesi kötü ama o sana ablam yazsaydı sende ona yavrum yazabilirdin demi Wink
öle herkese meydan okuyanları sevmem onun yerine adam ol insan ol Wink
hersey karsılıklı :mrgreen:
tmm kardeş haklısın ama düzgün konuşsun bence ona kaşar desem ne der acaba_?

BaTTeRST_

Bilgiliyim
editlemiyorum daha önce ö.mden uyarrsan değiştirirdim ama ne bu laflar ben turuncu rengi bayanlara özel yapılıcak bölüme verildiğini sanıyorudm gende senden özr dilerim lütfeen saygılı ol

@TurkKills 9. Sayfada Söyledigin Argo Kelimelerden Dolayı 1. uyarını aldın Lütfen Editlermisin...

burda yazılanlar zoruna gidicekse hiç bu topıce yazma,konuştuklarınada dikkat et Exclamation
bir dahakine cezayı alırsın Exclamation
TurKKillS demiş ki:
BaTTeRST demiş ki:
o lafı sokarım bi tarafına rahat dur.İllah küfür mü ettircen.İlk ve son uyarı bir daha salak salak konuşmal mal herif LAN dün boktun bugün koktun hıyar. Evil or Very Mad :lolmuch:

Yukarı Alt