USBEM ONLINE İNGİLİZCE EĞİTİM PROGRAMI
Dünya’da dil öğretimi çok farklı model ve yöntemler ile zenginleşmeye başlamıştır. Özellikle bilgisayarların yaygınlaşması, internetin artık hayatımızın bir parçası olması ve yeni teknolojilerin yardımı ile uzaktan eğitim çözümleri gelişmiş ve İngilizce eğitiminde yeni olanaklar doğmuştur. Günümüzde artık birçok alanda yoğun olarak kullanılan “e-eğitim” yöntemi ile kişilerin bulundukları yerlerde internet üzerinden ve 7 gün – 24 saat USBEM ONLINE İNGİLİZCE eğitimi ile yabancı dil öğrenmelerinin veya mevcut bilgilerini artırmalarının mümkün olabileceği görülmüştür.

USBEM ONLINE İNGİLİZCE Eğitim Programı, ABD’nin saygın kuruluşlarından 15 yıldır faaliyet gösteren PEARSON-ELLIS Inc. (English Language Learning and Instruction System) İngilizce Dil Eğitimi Programının, Türkiye ve Türk Cumhuriyetleri tek Distribütörü olarak faaliyet göstermektedir.

USBEM ONLINE İNGİLİZCE Eğitim Programı ile

• Temel düzeyde olanlar için İngilizce okur-yazarlık, orta derecede bilgi sahibi olanları üst seviyelere hazırlamak, bilgisi ileri düzey katılımcılardan yeterli olanların TOEFL, TOEIC, MEPT, CELT veya benzeri sınavlara hazırlanması,

• Her bir katılımcıyı seviye testine tabi tutarak en uygun kur ve kurs düzeyinde başlatmak,

• Katılımcılara ilişkin kelime hazinesinin geliştirilmesi, dilbilgisi ve telaffuz kazandırılması, akıcı bir şekilde sohbet edebilme imkânı sunulması, üstün öğrenme yöntemleri kullanılarak katılımcılar için sağlam bir İngilizce kazandırılması amaçlanmıştır.

Ayrıntılı bilgi ve üyelik için http://www.usbem.com web sitemizi ziyaret edebilir, USBEM ONLINE İNGİLİZCE Eğitim Programlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Yukarı Alt