dostum şahsen ben geçen sene girdigimde benim bölümümün 1. ögretimiyle arasında 10 puan fark vardı. Herneyse kardeşim anladım bazı kişilerin maaşı var bende böyle bi olayı biliyorum da sonuçta bi ayrımcılık var ben bu noktaya değiniyorum hiç kaldırmasın mesela , ya da kaldırdımı tam kaldırsın...

BonezCrusher demiş ki:
tamam sana gene katılıyorum fakat sonuçta devlet üniversitesi okuyoruz.İkinci ögretim harçlarıda bildigin gibi biraz yüksek kendim için degilde belki durumu elvermiyen dogudan gelen ne biliyim zor durumda olan arkadaşlarımız olabilir birinci ögretimi kaldırdıysa , ikinci ögretimede bi ayar çekmesi lazım.Adaleti sağlasın parti isminde yazması ile olmuyor.
dediğin gibi benimde bir arkadaşım 2. öğretimdeki yüksek harçlar nedeniyle okulu bırakmak zorunda kalmıştı maalesef. 2. öğretimde okuyan arkadaşlara bende üzüldüm ortada bir haksızlık var çünkü şu anda

Lemonade demiş ki:
Sadece 1. öğretimi kaldırmak yerine en azından ikisinide yarı yarıya düşürebilirdi.
evet hem 1. öğretimin hemde 2. öğretimin parasal yükü yarı yarıya hafiflemiş olurdu. 2. öğretim öğrencilerinede haksızlık yapılmamış olurdu böylece

örgün olarak durumdan mutluluk duydum kardeşim ikinci öğretim harçları kalkmamış bana kalırsa kaldırmamaları iyi oldu eğer kaldırsalardı i.ö leride kapatmaları gerekirdi. Abi sonuçta i.ö ler daha düşük puanla alıyor onu geçtim ben örgünüm diye 8.30 dan 17.50 ye kadar aralıklarla ders işliyorum adamlar derslere geç başlıyor bu yüzden bol bol zamanları oluyor part time iş vs. için adamlarda beleş olsa örgünlerin hiçbir özelliği kalmadığı gibi i.ö den daha aşağı bir konumda olacaktık

Yukarı Alt