arkadaşlar ablamın arkadaşının sevgilisi üniversite son sınıfta sınavları verememiş geçememiş yani annesine babasına geçtim demiş annesi babası diploma istemiş ablamın arkadaşı bana dedi ki diploma örneği getirsem dedi üstüne yazıları felan yazabilir miyiz dedi arkadaşlar böyle birşey mümkün mü ? o bana kağıdı getirecek üstüne yazıları yazıcaz yazıcıdan çıkartıcazz acil cevap verinn :buddha:

Bir ihtimal photo shop'tan yapıla bilir. Ama diplomaya yazılan yazıların fontunu bulman gerekir. Ama denemekte fayda var :)

HeartBeat demiş ki:
Bir ihtimal photo shop'tan yapıla bilir. Ama diplomaya yazılan yazıların fontunu bulman gerekir. Ama denemekte fayda var :)
font kolay da photoshopdan anlayan bi arkadaşın yardım etmesi gerek ayrıca kızın getireceği kağıdı ben nasıl taratıcam pcye koycam ???

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
angelic hep aranjör işlerde görüyorum seni ne kadar boş işlerin adamısın yaa.

Ps : git Beşiktaş Necdet Ozalite diplomayla anında istediğini yapsınlar orijinali sahte gibi kalır karşısında makara:

extraloob demiş ki:
angelic hep aranjör işlerde görüyorum seni ne kadar boş işlerin adamısın yaa.

Ps : git Beşiktaş Necdet Ozalite diplomayla anında istediğini yapsınlar orijinali sahte gibi kalır karşısında makara:
hacım ben napıyım ablam cittiri boktan işlere sarıyo beni ayrıca kayserideyim :)

AngeLicMoon demiş ki:
font kolay da photoshopdan anlayan bi arkadaşın yardım etmesi gerek ayrıca kızın getireceği kağıdı ben nasıl taratıcam pcye koycam ???
Yazıcında tarayıcı özelliği yok ise bu büyük bir sorun demektir.
Ya olan birini bulucaksın yada internet kafeye gidip taratıcaksın Önlü arkalı tabi internet kafe'de var ise.
Ben photo shop bilmediğimden o konuda yardımcı olamıyacağım :nod:

Yukarı Alt