bnm uniquede bi uğurum yok ama uğurlu yerlerim var.

cerberusda goldendan solundaki yolu takip edince bi 3 yol var büyük anıt gibi biyerin önü . bnm uğurum orası. orda çok kafama düştü cerberus

ivyde uğurlu yerim asia ile evil. (harans a çok düştüünü duydum ama ben orda beklerken 1 kez bile düşmedi :F)

tg de malesef uğurlu yerim yok :D b andit e çok düşer hep orda beklerim ama hiç ben varken düşmüo nedense..

Unique Olmazsa ben Pek Zevk Alamam Zaten 0yundan^^ İsu:Ugurlu demiyelimde Karakora[M] (genelde zaten oraya düstügünden 7 Kere İsu kestim 7 7 side içeride x)... Lord Yarkan "Taklamakan" Genelde Orada buluyorum ben gidince renaya çıkmaz :P

EmmaW

onlarca unique bekledim sroda 1tanesi bile kafama düşmedi fakat 17lvl ezik charı kasarken kafama 2-3 kez tg düştü, 60 lvl bowla sonarlarda kasarken tam üstüme isy düştü ^^ (hatta devil wings vardı bende diyorum bu kanatlar neden mavi oldu^^) sonra 5lvl charla takla turu atarken tam kafama lord:D birde ben gittikten 2-3dk sonra beklediğim yere düşen çok unique oldu ^^

""onlarca unique bekledim sroda 1tanesi bile kafama düşmedi fakat 17lvl ezik charı kasarken kafama 2-3 kez tg düştü, 60 lvl bowla sonarlarda kasarken tam üstüme isy düştü ^^ (hatta devil wings vardı bende diyorum bu kanatlar neden mavi oldu^^) sonra 5lvl charla takla turu atarken tam kafama lord:D"" Diyorsun Fakat Kafana Düsenleri Sayıyorsun ne iş xDxD

JbS

rank8
uru beklerken 3 yol die tabir ettigimiz yer genelde orda bklerim weya dw den weya hotandan gelip orda bulurum

35 lvl de onglar da kasılırken uri yanımda çıkmıştı o günden beri ne zmn orda beklesem yanımda çıkar

EmmaW

ben beklerim çıkmaz ama rocda kasarım tg çıkar gider onu keserim :D isy önüme düşer pill yoktur yine rocda kasarım isy çıkar gider onu keserim :D yani unique beklememek en iyisi :D

Yukarı Alt