5aj72q.jpg

EA tarafından her yıl geleneksel olarak hazırlanan Need For Speed, özellikle son yıllarda düşüşe geçmişti. Bunun üzerine bu yıl daha iyi bir oyun hazırlamak için kolları sıvayan yapımcılar, oyunu daha iyi geliştirmek için demo bile yayımlamayacaklarını söylemişlerdi. Oynanış tarzı olarak bu kez "Transporter" gibi aksiyon filmlerini temel alacağı belirtilen NFS, ayrıca görsel özellikleriyle de dikkat çekecek bir yapım olarak bekleniyordu. Ne yazık ki beklenenler henüz gerçekleşememiş gibi görülüyor. İlk inceleme puanlarıyla, üst üste çok düşük rakamlara layık görülen "Undercover" için PS3 versiyonunu inceleyen IGN de 4.0 puanı layık gördü. Tarihin en kötü "NFS" oyunuyla karşı karşıya kaldığımız şu durumda, umarız bundan sonrası için iyi bir adım atılır.

IGN haricinde diğer yapılmış inceleme puanları

X360

Official Xbox Magazine - 10 üzerinden 7.5 - 75.0%
Gameplayer - 10 üzerinden 6.5 - 65.0%
GamePro - 5 üzerinden 2.5 - 50.0%

PS3

GamePro - 5 üzerinden 2.5 - 50.0%

Saygılarımla...

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
4.0 mı ? 10 üzerinden 0 veririm bu kadar iğrenç bir oyun görmedim hayatımda need for speed 2'yi oynarım undercover'ı oynamam :S

online olmayan oyunları artık çok az insan oynuyor bence needfor speed de bu alana kaymalı
çaktırrmadan :D

Açıkçası ben de pek beğenmedim. Galiba NFS efsanesi serinin son 2 oyunuyla son bulmaya başlıyor. Ben Need for Speed 'den umudumu kestim. :coffee:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
online oyun olmadığı sürece artık her oyun bekleneni veremeyecektir, veya çoklu oynamaya müsait olmayan oyunlar kaybolmaya düşük not almaya devam edecektir.

Yukarı Alt