Kayıt
23 Aralık 2011
Mesajlar
1.414
Beğeniler
0
Şehir
Trabzon
Son katılım tarihi 26.08.2012.

Cosplay Yarışması bir kostüm yarışmasıdır. Katılım için Metin2 ile alakalı kendi üretiminiz olan bir kostüm veya silahı seçebilirsiniz. İstediğiniz herhangi bir malzemeyi kullanmakta özgürsünüz. Yaratıcılığınızı kullanabileceğiniz, kağıt, bant ve bir kaç parça boya ile dikiş makinasından çıkmıs gibi görünen bir kostüm yaratabilirsiniz. Hayal gücünüzü sınırlamanız için bir engel bulunmuyor.

Kreasyonlar Gameforge'a sadece verilen http://www.metin2.org/contest/info web adresini kullanarak ulaştırılmalıdır ve aşağıdaki gereksinimleri karşılaması gerekmektedir:Kreasyon kendinize ait olmalı ve 3. Kişilerin yardımı olmadan tamamlanmalıdır ve harcamaları katılımcı üstlenir.
Hem silahlar hem de kostümler tasarlanabilir.
Hazırlanan kreasyonlar Metin2 ile alakalı olmalıdır ve 3. şahıslar patent, telif veya başka bir hakka sahip olmamalıdır.
İzin verilen dosya bicimleri: *.jpg veya *.png
Gönderilerdeki yüzler karalanmalı veya karartılmalıdır. Bu işlem katılımcı tarafından gerçekleştirilmediği durumda Gameforge tarafından gerçekleştirilir.


Yarışmaya katılma hakkı sadece reşit (18 yas), kayıtlı ve etkin bir Metin2 hesabı olan kişilere verilir. Bu katılım şartlarının ihlali ve yarışma sürecinde kişinin suçu nedeniyle hesabın engellenmesi durumunda katılım hakkı sonradan geri alınabilir. Gameforge çalışanları ve gönüllü Metin2 Ekibi üyeleri katılma hakkına sahip değildir.

Katılımcının reşit olduğunu belgeleyen kimlik fotokopisi gereklidir. Fotokopideki ad, soyad ve doğum tarihi dışındaki tüm bilgiler katılımcı tarafından karalanmalıdır, ayrıca buradaki bilgiler formda belirtilen tüm bilgilerle kıyaslamak için kullanılır ve sonrasında silinir.

Kazananlar Metin2 Resmi Web Sitesinde oylama ile seçilecektir.Aşağıdaki ödüllerden birisini kazanabilirsiniz;
*Birinciye; ;Oyun Bilgisayarı
*İkinciye; Yeni ıpad
*Üçüncüye; Playstation Vita
*Dördüncüye; CosplayMagic için 150 euro değerinde kupon (http://www.cosplaymagic.com/ )
*Beşinciye; CosplayMagic için 50 euro değerinde kupon( http://www.cosplaymagic.com/ )


Katılım için : http://www.metin2.org/contest/info

Metin2 Takımınız

Örnekler

- Resim Silinmiş.
 
Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt