Server
Assos
Takımı
Besiktas
Onu da zamanla aşarlar artık, demek adamlar bile bu kadar beklemiyomuş ki bir önlem almamışlar :D Ama Steam'i tahtından edeceğini bende düşünmüyorum..

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Reis ben şahsen onu rakip bile göremiyorum oyuncu olarak.
Dijital oyun sektörünü günümüzdeki haline getiren şirket ile sonradan dahil olmaya çalışan bir firmanın ne kadar parası olursa olsun biraz fazla trafik aldığında çökmesi komedi makara:
Kullanıcının bakış açısı ve yatırımcının bakış açısı haliyle aynı değil.
Kullanıcı için rekabet anlayışı kim ezdi kim lider ile kısıtlı ama yatırımcılar için pazarın yüzde kaçını almış mantığı var.
Yavaş yavaş windows'da ölüyor mesela, pek belli olmasa da. 2009 da mesela pazarın yüzde 96'sına sahipmiş, şimdi %75'e düşmüş. Neredeyse %25 pazar payı kaybı yaşamış. Zaten bilgisayar işletim sistemi pazarı %50 daralmıştır bu son 10 yılda cep telefonları ve tabletler çıktığı için. Düşün bundan 10 yıl sonra macos ve chrome os daha çok yaygınlaşsa yavaş yavaş windows tarihte yerini alır.

Game trailer.

Oyun içerisin de ki bazı parçaların ui tasarımında yer aldım :)

Server
Feronia
Takımı
Fenerbahce
Game trailer.

Vay vay vay başarılarının devamını dilerim baba, ben de diyorum hiç görünmüyor ortalıkta :D

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Game trailer.

Hayırlı olsun hacım umarım güzel bir kapı açar :beer:

Hayırlı olsun hacım umarım güzel bir kapı açar :beer:
Masomo iş teklifinde bulundu, fakat benim sertifika almam gerektiğini öğrendim. Gelecek seneye kadar 3d öğrenerek sertifika almayı planlıyorum.
Aslında tüm başlangıç senin işaretlerinle oldu, bunu her zaman söylediğimden emin olabilirsin. :kalp:

Bu arada hala GTA 5 online oynayan var mi varsa level 200+(cheatsiz) olan var mi?

PS: Biggest update geliyor bir iki haftaya
Ps2: @Chorus ustad benim aslinda uyelik tarihin 2009 nisan gibi biseydi Trackstar diye bi hesabim vardi sonra bunu almistim guncelleme sansimiz var mi oyle sizin bazi hesaplara yaptiginiz gibi? Uzun zamandir aklimdaydi bi sorayim dedim :D

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Bu arada hala GTA 5 online oynayan var mi varsa level 200+(cheatsiz) olan var mi?

PS: Biggest update geliyor bir iki haftaya
Ps2: @Chorus ustad benim aslinda uyelik tarihin 2009 nisan gibi biseydi Trackstar diye bi hesabim vardi sonra bunu almistim guncelleme sansimiz var mi oyle sizin bazi hesaplara yaptiginiz gibi? Uzun zamandir aklimdaydi bi sorayim dedim :D
:thumbsup:

Yukarı Alt