Takımı
Besiktas
Önümüzdeki Cuma günü İzmir'e gideceğim uçakla. Daha önce uçakla seyehat etmişliğim yok, açıkcası biraz da tereddüt ediyorum. 1 saat sürecek yol fakat nasıl bir şeyle karşılaşacağım hakkın en ufak fikrim yok :D Sizin varsa uçak seyahati tecrübeleriniz anlatır mısınız ? Endişelendiğim kadar var mı sizce de?

Takımı
Besiktas
Bi tanıdığımız uçağın kalkış esnasında kalp krizi geçirmişti

Bindim ama inmek nasip olmadı :mrgreen: paraşütle atladım :twisted: ancak paraşüt olması gerekenden 3-4sn geç açılıncaya kadar ömrüm gözümün önünden geçtiği için bir daha asla :mrgreen:

Uçak yolculuğu zevklidir sorun yaşamazsın sadece kalkışta az biraz miden bulanabilir veya kulakların tıkanabilir [horny21

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
yurtdışına saatlerce de gidip geldim en ufak sıkıntı olmuyor aksine cok rahat. kalkışta başım ağrıyor sadece baska da bir şeyi yok. hatta ukraynaya gece yolculuğu yaptım istanbul cok güzel gözüküyor izlemeye değer cidden

Lenneth demiş ki:
Önümüzdeki Cuma günü İzmir'e gideceğim uçakla. Daha önce uçakla seyehat etmişliğim yok, açıkcası biraz da tereddüt ediyorum. 1 saat sürecek yol fakat nasıl bir şeyle karşılaşacağım hakkın en ufak fikrim yok :D Sizin varsa uçak seyahati tecrübeleriniz anlatır mısınız ? Endişelendiğim kadar var mı sizce de?
hocam izmirin neresine geliceksin

Takımı
Besiktas
LordIslash demiş ki:
Lenneth demiş ki:
hocam izmirin neresine geliceksin
Eski Foça

gecen izmir ankara ucağına şimşek carpmış motora isabet almış bizimkiler görmüş ucağı havada sanki gök taşı düşüyo gibiymiş ama pilot tek motorla indirmiş adnanmenderese bide gecen o fırtınalı izmir günlerinden birgün istanbuldan dönerken resmen kanat cırparak indik hava alanına değişikti

Ben isviçre , fransa , italya , ispanya , almanya ve kıbsıra gittim gayet hoş :D Herhangi bir korku söz konusu değildi

Yukarı Alt