amaç? kimsin nesin necisin!
İnsanları kandırmayacağın ne malum?

Note: Kandırmak dediğim ne kadar kişi ekli ise bizim Türk insanı o kadar çok güveniyor! ona istinaden söylenmiştir...

xFactoria demiş ki:
volkanka demiş ki:

Note: Kandırmak dediğim ne kadar kişi ekli ise bizim Türk insanı o kadar çok güveniyor! ona istinaden söylenmiştir...
twitterden anlamiyorsun galiba daral:
anlıyorum güzel kardeşim. takip kişisinin fazlalığı senin için neden önemli olabilir! Hele ki bunlar tanımadığın insanlarsa?

volkanka demiş ki:
xFactoria demiş ki:
volkanka demiş ki:

twitterden anlamiyorsun galiba daral:
anlıyorum güzel kardeşim. takip kişisinin fazlalığı senin için neden önemli olabilir! Hele ki bunlar tanımadığın insanlarsa?
facebookta nasıl sayfa beğen var twitterdada follow var öyle bi mantık kurabilirsin hadi allaha emanet ol :uyku: :byes:

bir insan önemli olmalı ki onu şahsen tanımadığım halde followlayayım. tanımıyorsam neden followlayayım ?
onuda geçtim mantığı yanlış yerden kurup bu doğru demekte mantık hatasıdır. facebookta kişi ekleme ve sayfa beğenme var. twitterda sadece followlama var. aslında burada ki follow kişi eklemektir. beğenmek değil :wink1:

hadi iyi geceler, tabii böyle bir şey mümkünse...

Yukarı Alt